Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Cinoski pisałem to już gdzieś pod innym wpisem. Starszy Lijewski w wywiadzie powiedział, że Siódmiak później na treningu próbował taki rzut powtórzyć i mu ani razu nie wyszło. Taki to był fart wtedy...
  • Odpowiedz
pisałem to już gdzieś pod innym wpisem. Starszy Lijewski w wywiadzie powiedział, że Siódmiak później na treningu próbował taki rzut powtórzyć i mu ani razu nie wyszło. Taki to był fart wtedy.


@Borysko_88: Jak mogło mu nie wyjść skoro to jest prosty rzut do bramki? No sorry, ale piłkarze ręczni grający 20 lat zawodowo są w stanie na luzie rzucić od bramki do bramki.
  • Odpowiedz
@Marek1991: no a skąd mam wiedzieć? Pytaj Siódmiaka. Ja tylko napisałem co powiedział Lijek. Podkreśla to poziom farta, którego wtedy miała drużyna. Tak jak napisał @Dejnio - on był typowym obrońcą, wieczna ławka kar ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Borysko_88: No nie, chyba nie uważasz że zawodowy piłkarz ręczny nie jest w stanie w sposób powtarzalny rzucić piłkę przez całe boisko do pustej bramki? Tak to my rzucamy na awf bez żadnego problemu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@Borysko_88: trochę #!$%@? ( ͡º ͜ʖ͡º), trenowałem kilka lat piłkę ręczną i rzucić do bramki z drugiego końca boiska to nie jest jakiś mega wyczyn. Zwłaszcza dla zawodowca
  • Odpowiedz