Wpis z mikrobloga

@xdrcftvgy: tak. Normalna osoba pije raz na tydzień czasem rzadziej czasem częściej. Ktoś ze skłonnościami do uzależnień robi tak jak ty. Albo hleje albo jest abstynentem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@OjciecPracz: haha :D
@Karakan2540: czułem że mogę być już uzależniony a że mam problem to już wiedziałem od dawna tylko nie docierało.

Waga spadła chodziłem na basen brzuch zrobił się prawie płaski. Przez covid nie uczęszczam już więc znów poszło do góry, trochę wcinam za dużo cukru :/ jeśli chodzi o formę jako samopoczucie fizyczne to parę lat młodszy. Gram w piłkę to widzę co mogłem i na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Jebwleb: może i mam skłonność do uzależnień tym bardziej się utwierdzam że to dobry krok. A ktoś kto niema niech pije. Tylko pytanie po co? :)
  • Odpowiedz
@xdrcftvgy: bo może to kontrolować i ma ochotę raz na jakiś czas się zrelaksować? Denerwuje mnie to chwalenie się alkoholików z czasu w którym są trzeźwi. Najpierw stwarzają problem a później bohatersko go zwalczają i oczekują za to podziwu. To jest działanie egoisty. Większość alkoholików jest egoistami
  • Odpowiedz
@Jestembogaty: Ja nigdy nie przepadałem za mocnym alkocholem bo zawsze był kac morderca. Wypicie piwa powodowało natomiast chwilę po wypiciu burzę w kichach ipilna wizytę w kibelku a te w lokalach za moich czasów nie były zbyt przyjemne. Więc nawet jak by człowiek chciał zostać alkocholikiem to nie było jak.
  • Odpowiedz
@Mileniusz: mam podobnie. U mnie kwestia smakowa w piwie jest wyzej, niz kwestia odstresowania i zadowolenia w wyniku jego dzialania. A z podobnych rzeczy to poza piwem, tez pije tylko gazowana wode mineralna;)
  • Odpowiedz
@Wasz_Pan: o czym ty gadasz? 10kg w 4 miesiace to jest normalne, zdrowe(bo stosunkowo wolne) chudniecie. Ja kilka razy zrzucalem po 10kg w 4tyg wiec to jak najbardziej to jest mozliwe(nie koniecznie zdrowe), i to nie bylo tak ze nic nie jadlem(ok 1500kcal) przy ok 110 kg.
  • Odpowiedz
Nie pije z dwa lata
Ale nie byłem nigdy nałogowcem
Po prostu nie mam z tego satysfakcji - nigdy nie lubiłem win, whisky szampanów
Czasem smakowało mi jakieś piwo kolorowe
Najbardziej mi było żal dnia po - ani ubaw wieczorem ani rano
Oglądałem jakiś dokument o Jordanie i tam było że jak coś sobie postanowił to to robił i #!$%@?
  • Odpowiedz