Wpis z mikrobloga

@xdrcftvgy: gratuluję i pstryknę dziś za ciebie piwerko ;-)
Sam do tego dojrzewam po ponad 8 latach w ten sposób, ale chyba jeszcze nie czas. Choć czuję, że zbliża się, bo rutyną stało się już dawno i świadomość zaczyna powoli przeszkadzać.
  • Odpowiedz
@Piechotek: przy zapotrzebowaniu ok 3k kcal przyjmuje ok 1500-1700 kcal. Do tego ok. godzinny spacer codziennie. Zarcie zdrowe, tj, kurczak, ryz, owsianka, warzywa i owoce. Pije duzo wody, ok 2,5l dziennie. Tempo chudniecia to ok 0,3 kg na dobe, z czasem lekko zwalnia(na poczatku waga spada bardzo szybko, ale to glownie woda i glikogen). Kilka razy takie operacje przeprowadzalem, dorzucajac do tego jeszcze silownie(jak byly otwarte) i zawsze wynik jest
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Dy8ala94: nie zdarzyło mi się przez ten czas wypić piwa bezalkoholowego. Nie ruszam, może wyzwolić głód zapach piwa może to zrobić. Dziś bezalkoholowe, jutro nisko a potem powrót do starych nawyków do czegoś do czego nie chce wracać. Ale fajnie ze pytasz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@BeautifulLiar: normy who chyba mówią o dwóch piwach 330ml dziennie z zaznaczeniem że w tygodniu musi być co najmniej dwa dni z rzędu bez picia. Poczytaj o normach who i ryzykownym piciu dokładnie nie pamiętam ale chyba coś tak brzmiało. Może to być problem ale nie musi. Sam fakt że się tłumaczy a Ty już zwróciłaś uwagę może oznaczać ze problem jest.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Arisek: w dół bo jak rzuciłem chodziłem na basen. Samo to p--o i żarcie dawało mi dużo pustych kalorii. Dziś trochę za dużo cukru. Lubię czasami wypić puszkę coli i zjeść popcorn. Jak otworzą baseny i orliki to wrócę do większej aktywności.
  • Odpowiedz
@xdrcftvgy: Dzieki wielkie, zrobiłeś mi dzień tym całym postem o twojej abstynecji, nabrałem nadzieji, że jednak się da, pozdrowienia dla ciebie, twojej rodziny i trzymaj dalej choć nie jest łatwo, jestem przekonany, że za rok zobaczę cię trzema latami trzeźwości na wykopie , piona
  • Odpowiedz
wszystko jest do ludzi ...ale z głową a tego niestety niektórym brakuje...bo za niedługo lato i znów jak sobie tu nie pyknąć jednego browarka choć raz na kilka dni :) to dla zdrowia ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Dy8ala94: da się niepic tylko 24h i nie jest tak trudno jak się wydaje! Czy za rok będę tu mógł napisać o 3 letniej abstynencji? Mam taką nadzieję choć nie wybiegam tak w przyszłość bo jeszcze dzisiejszy dzień się nie zakończył.

"Nie troszczcie się więc zbytnio o jutro, bo jutrzejszy dzień sam o siebie troszczyć się będzie. Dosyć ma dzień swojej biedy"
  • Odpowiedz