Wpis z mikrobloga

@olito:
10 kilo w 4 miechy?

To chyba tylko tak ( ͡° ͜ʖ ͡° )*: chyba że nie jadłeś kompletnie nic.
W każdym razie ja nie wierzę. Nawet bujając się ostro na siłce przez ten czas nie dałbyś rady.
4-5 kg może by się
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Wasz_Pan: z zewnątrz wyglądało że jest ok a było totalne g---o :) kto chce niech pije mi picie przeszkadzało w funkcjonowaniu i cieszę się że zatrzymałem tak wcześnie
  • Odpowiedz
Wbrew pozorom może to nie a-----l był Twoim hamującym tylko myślenie i podejście do alkoholu? Może on zastępował ci coś innego niż po prostu napój o określonym smaku?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Dy8ala94: ciężko powiedzieć myślę że po około czterech miesiącach bez picia zacząłem zauważać ze lepiej sobie radzę z problemami, że trochę inaczej podchodzę do życia do niektórych spraw inaczej na to patrzę itp. Nie będę ukrywał że dużo pomogła mi filozofia AA w podejściu do niektórych spraw. Żeby nie ona to pewnie bym był tylko niepijacy. Żeby nie było nie byłem na mitingu ani razu przez te dwa lata ale
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dy8ala94: Jeden może będzie potrzebował dłużej a inny rzuca i się nic nie zmienia ja wiem ze u mnie się sporo zmieniło. A najwięcej to chyba zrezygnowałem z użalania się jak to miało miejsc gdy chlalem i winni mojej sytuacji byli wszyscy tylko nie ja
  • Odpowiedz