Wpis z mikrobloga

@europa: Nie wiem jak jest na terapiach alko, ale jak rzucałem tytoń to w literaturze jest omawiany problem jak nie czuc zazdrości do osób które palą. I tam potem szedł cały rozdział jakie ma się zyski a palacze tracą. Nie sadze by na terapiach uczyli pogardy, ale raczej na pewno uświadamiają ze niepijący maja lepiej. Może ten człowiek z natury gardził „gorszymi” a teraz odkrył kolejną grupę „gorszych”.
  • Odpowiedz
@xdrcftvgy: Mój stary ciągle chleje i jest agresywny i wszyscy wokól niego skaczą jak wokół #!$%@? pępka świata. Pomyślałem mu co o tym myśle to powiedział ze nei chce mnie znać. Wybrał wódę ponad syna ()
  • Odpowiedz
@AnileweZ: Mam podobnie.Zastanawiam się nad zgłoszeniem ojca o sądowne leczenie.Mam dwójke rodzenstwa.Niestety żadne z nich nie interesuje się że ojciec się ztoczył i każdy daje mu na to przyzwolenie.Trwa to już 30 lat.@AnileweZ@AnileweZ@AnileweZ
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@adamosx: tylko nie przesadź z tym rzucaniem wszystkiego żebyś na koniec sam się nie rzucił z mostu albo pod tory ;)
@Lackow: nie wiem jak teraz ale kiedyś żeby kogoś przymusowo na odwyk wysłać musiał by się stoczyć poniżej zdolności do samodzielnego funkcjonowania i o tym też dopiero sąd decyduje. Znajoma miała syna który zapił się na śmierć. Próbowali wszystkiego i nie było opcji żeby go zamknąć w
  • Odpowiedz
Najgorsza habituacja. Pijesz sobie po robocie piwko dla relaksu. Luzik. Przychodzi wredna habituacja, czyli taka inflacja alkoholowa i aby otrzymać równoważność piwa po jakim czasie robi się z tego 3. I kto ma ponieść tego koszt? Wątroba?
  • Odpowiedz