Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pamiętajcie Mirki, nigdy nie popełniajcie tego błędu i nie bądźcie mili dla kobiet. To nie była jakaś karyna czy #p0lka tylko normalna dziewczyna, ułożona z zainteresowaniami, z którą dało się pogadać i pożartować, bez kija w tyłku. Zazwyczaj trzeźwo podchodzę do związków, ale tutaj widziałem, że jest możliwość na zbudowanie czegoś(nie, nie planowałem już imion dzieci).
Nie łudźcie się, że kobietom potrzeba czegoś innego niż bycia chamskim wobec nich i karuzeli emocji.

Jeśli ktoś chce napisać, że miała odwagę to skończyć i nie ciągnąć tego dalej, to dostałem tę wiadomość chwilę po tym jak się rozjechaliśmy, nie powiedziała tego prosto w oczy, równie dobrze mogła napluć mi w twarz. To była lekcja na całe życie, więcej już nikt tak ze mną nie postąpi.
#zwiazki #logikarozowychpaskow #rozowepaski #tinder #badoo #blackpill #redpill #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #600d17ea7298ba000a3b4c2f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Pamiętajcie Mirki, nigdy nie popełn...
źródło: comment_16114724825VyyO1F0BqnUWWHQv69RCg.jpg
  • 95
@AnonimoweMirkoWyznania: Jezu, ale wiesz o tym, że ludzie dostają kosza nawet jeśli są przystojni albo mają super charakter, bo po prostu do kogoś się nie dopasowali? Co wy myślicie, że ludzie się dobierają na zasadzie "ja 7/10, ona 7/10 to na pewno będziemy małżeństwem do końca życia"? Wystarczy że (przykładowo) macie zupełnie różne poglądy na jakąś kwestię, inne zainteresowania, inaczej spędzacie czas wolny, a dla niej jest ważne, żeby właśnie te
@AnonimoweMirkoWyznania: "nie bądźcie mili dla kobiet" xD #!$%@? jesteś. Dobrze, że cię (celowo z małej)olała, bo jesteś pajacem. Podchodzisz "trzeźwo do związków" xD widać. Nie znasz typiary, popisałeś z nią chwilę i już sobie wyobrażałeś jakieś bzdury. Mam nadzieję, że zawsze będziesz sam, bo jesteś psychiczny i zrobisz kiedyś krzywdę jakieś dziewczynie.
@AnonimoweMirkoWyznania: tez tak kiedys zrobilam, spotkalam sie z barmanem, ktoremu wczesniej dalam numer. Nawet fajnie sie gadalo i smieszkowalo, ale czulam, ze to nie jest typ dla mnie, nadajemy na innych falach. A czlowiek, powiedzmy, inteligentny, czy tam obyty i uprzejmy umie sie z kazdym dogadac, wiec rozmowa szla bez problemu.

I zrobilam dokladnie tak samo jak ta Twoja laska, po spotkaniu napisalam, ze nic z tego nie bedzie, bo do
@AnonimoweMirkoWyznania: Generalnie spoko z jej strony, że Ci tak napisała.

Co do bycia miłym - czyli po prostu normalnym - no to tak laski przez neta nie znajdziesz. Ja już wielokrotnie na spotkaniach testowałem bycie miły vs bycie zadziorny, przy pierwszym sposobie 100% lasek Cię oleje, nawet te cnotki niewydymki. Z tego względu, że one same niewiele sobą reprezentują, więc szukają kogoś "przebojowego" z kim się dobrze będą bawić i kto
@porBorewicz07: No niestety, a jeszcze im starsze tym większe potrafią mieć wymagania (rozszczeniowe podejście to jeden z powodów dlaczego są same i siedzą na tinderze).

Jedyny sposób jaki widzę to właśnie bycie "zadziorem", okłamywanie ich do momentu osiągniecia swojego celu (bzykanie?) i asta la vista baby. Jeśli na pierwszych spotkaniach pozwolisz sobie na szczerość i bycie miłym (traktuj innych tak jak chciałbyś aby traktowali Ciebie) to jesteś na 99,9% spalony i
@Rampararampamm: Nie interpretuj nigdy tego co mówi laska wprost, to jest wręcz normalne, że laska jedno mówi, a co innego myśli. Jej wytłumaczenie miało w grzeczny sposób dać mu do zrozumienia, że nie chce z nim kontynuować znajomości, a powód jaki wpisała nie ma kompletnie znaczenia.
@AnonimoweMirkoWyznania: najlepsze jest to, że jak facet lasce to samo napisze w wiadomości to: "zabawiłeś się moim uczuciem" "tchórz - jak mogłeś mi to napisać, a nie powiedzieć w twarz" czy "pisałam, że nie szukam przygód" hehe ale prawda to, że lepiej, że poszła księżniczkować gdzie indziej i szukać adonisa życia niż truć Ci dupę.