Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pamiętajcie Mirki, nigdy nie popełniajcie tego błędu i nie bądźcie mili dla kobiet. To nie była jakaś karyna czy #p0lka tylko normalna dziewczyna, ułożona z zainteresowaniami, z którą dało się pogadać i pożartować, bez kija w tyłku. Zazwyczaj trzeźwo podchodzę do związków, ale tutaj widziałem, że jest możliwość na zbudowanie czegoś(nie, nie planowałem już imion dzieci).
Nie łudźcie się, że kobietom potrzeba czegoś innego niż bycia chamskim wobec nich i karuzeli emocji.

Jeśli ktoś chce napisać, że miała odwagę to skończyć i nie ciągnąć tego dalej, to dostałem tę wiadomość chwilę po tym jak się rozjechaliśmy, nie powiedziała tego prosto w oczy, równie dobrze mogła napluć mi w twarz. To była lekcja na całe życie, więcej już nikt tak ze mną nie postąpi.
#zwiazki #logikarozowychpaskow #rozowepaski #tinder #badoo #blackpill #redpill #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #600d17ea7298ba000a3b4c2f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Pamiętajcie Mirki, nigdy nie popełn...
źródło: comment_16114724825VyyO1F0BqnUWWHQv69RCg.jpg
  • 95
via Wykop Mobilny (Android)
  • 42
@AnonimoweMirkoWyznania: skończ #!$%@?ć typie i pamiętaj że prawdziwe przegrywy to właśnie te 'samce alfa' z blackpilli i redpilli. Dziewczynie coś nie podeszło, uczciwie powiedziała Ci jak jest i nie zwodziła Cię dłużej.
To że dla kobiet trzeba być chamskim czy cokolwiek podobnie idiotycznego to poglądy wyznawane przez patole i elementy z zaburzonym postrzeganiem rzeczywistości.
@AnonimoweMirkoWyznania:

Czemu masz pretensje ze dziewczyna nie owijala w bawelne, i Cie nie zwodziła, tracac Twoj czas ?

"tym bardziej ze znam Twoje podejscue do naszej znajomosci"
Jesli moge spytac, powiedziales jej ze chcialbys z nia byc ? Prawiles jej komplementy jaka to ona nie jest sliczna i cudowna i piekna i jej oczy oh ah ?
Piszess i ona tez powiedziala ze jestes mily... daj spokoj udawac kogos na spotkaniach,
@AnonimoweMirkoWyznania: może coś innego jej w Tobie nie podpasowało po prostu, to że się z kimś parę razy spotkasz nie oznacza, że musisz z nim być, można zrezygnować ze znajomości. Bardzo dziwny jest Twój post, przecież nie da się kogoś zmusić do związku, miała przed Tobą paść na kolana, bo byłeś miły? Może jej nie kręciłeś, może masz inne dziwne cechy, trudno stwierdzić ¯\_(ツ)_/¯
Dlaczego laski prawie za każdym razem mówią "jesteś miły i W OGÓLE". Co to jest "w ogóle"?[]


@Novisoon: to takie zdanie wytrych, kiedy niewiele pozytywnego można powiedzieć o typie a nie chcesz go urazić i masz w sobie empatię i współczucie i chcesz być dla niego mila.
Oburzone narcyzy myślą, ze są tacy wspaniali i nic, absolutnie nic takiego w nich nie ma, co
@AnonimoweMirkoWyznania: Kultura naszych czasów wmawia mężczyznom, że kobieta potrafi kochać, czuje przywiązanie, jest w stanie współczuć... Ogólnie, że ma zdolność do jakiejkolwiek uczuciowości wyższej... A to nie ma nic wspólnego z stanem faktycznym... Kobieta interakcje z tobą traktuje, jako transakcję, z której chce jak najwięcej wydrzeć, pod minimalnym wkładem własnym... Liczy się tylko wygląd , kasa, status, i jak bardzo głupi jesteś, żeby wierzyć w jej majaki
@AnonimoweMirkoWyznania: ale co ma Twój wysryw do tego co ona napisała? Jak poznaję dziewczynę, co jest mną zainteresowana, ale nie jest w moim typie (bo nie podoba mi się albo mam coś lepszego na oku albo mamy inne zainteresowania albo plany na przyszłość albo inną religię albo wolę niebieskie oczy od brązowych) i jej grzecznie powiem "fajna z ciebie dziewczyna, jesteś miła, ale nei jestem zainteresowany" to też jej pluję w