Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pamiętajcie Mirki, nigdy nie popełniajcie tego błędu i nie bądźcie mili dla kobiet. To nie była jakaś karyna czy #p0lka tylko normalna dziewczyna, ułożona z zainteresowaniami, z którą dało się pogadać i pożartować, bez kija w tyłku. Zazwyczaj trzeźwo podchodzę do związków, ale tutaj widziałem, że jest możliwość na zbudowanie czegoś(nie, nie planowałem już imion dzieci).
Nie łudźcie się, że kobietom potrzeba czegoś innego niż bycia chamskim wobec nich i karuzeli emocji.

Jeśli ktoś chce napisać, że miała odwagę to skończyć i nie ciągnąć tego dalej, to dostałem tę wiadomość chwilę po tym jak się rozjechaliśmy, nie powiedziała tego prosto w oczy, równie dobrze mogła napluć mi w twarz. To była lekcja na całe życie, więcej już nikt tak ze mną nie postąpi.
#zwiazki #logikarozowychpaskow #rozowepaski #tinder #badoo #blackpill #redpill #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #600d17ea7298ba000a3b4c2f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Pamiętajcie Mirki, nigdy nie popełn...
źródło: comment_16114724825VyyO1F0BqnUWWHQv69RCg.jpg
  • 95
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@yuhh: nie, i nie wiem skąd twoje oburzenie. Ma się cieszyć że laska na którą poświęcił czas go zlała? Poza tym gość wyraźnie napisał że nie warto być miłym gościem co nie jest tożsame z byciem chamem bez kultury a nie że ma jakieś wielkie pretensje do laski. Zauważ że wygląd prawdopodobnie nie stanowił problemu gdyż była to któraś randka z rzędu inaczej obcięła by kontakt znacznie wcześniej.

@AnonimoweMirkoWyznania: obczaj
@AnonimoweMirkoWyznania: Kultura naszych czasów wmawia mężczyznom, że kobieta potrafi kochać, czuje przywiązanie, jest w stanie współczuć... Ogólnie, że ma zdolność do jakiejkolwiek uczuciowości wyższej... A to nie ma nic wspólnego z stanem faktycznym... Kobieta interakcje z tobą traktuje, jako transakcję, z której chce jak najwięcej wydrzeć, pod minimalnym wkładem własnym... Liczy się tylko wygląd , kasa, status, i jak bardzo głupi jesteś, żeby wierzyć w jej majaki


@Judger2 idź na terapię.
@AnonimoweMirkoWyznania:przecież to wręcz wyjście idealne
teraz ghosting jest na porządku dziennym, mogła nagle zamilknąć, mogła cię zbywać wysrywaniem emotek albo "aha" "mhm", a tak to napisała jasno i po sprawie
Ty narzekasz, że ktoś tak cię potraktował, a ja marzyłam o dostaniu takiej jasnej wiadomości jak coś poszło nie tak
dziewczyna ze screena ma większe jaja niż wielu mężczyzn
@AnonimoweMirkoWyznania: Przedawkowałeś wykop mocno xDDDD

Najprawdopodobniej gdybyś był tym mitycznym chamem, to dalej dostałbyś kosza. Tylko ona nie byłaby już taka miła wobec ciebie albo w ogóle by cię olała.

Bycie miłym generalnie jest pożądane. Problem pojawia się dopiero wtedy, gdy jesteś już naprawdę przesadnie miły i robisz z siebie ciepłą kluchę albo jakiegoś creepy gościa. W twoim przypadku widać wyraźnie to drugie, bo z samego faktu bycia miłym, spodziewałeś się
@AnonimoweMirkoWyznania No i elegancko, zachowała się bardzo fair, napisała co i jak, szczerze, bez mydlenia oczu. Nie zawsze ludziom się układa, tez mi się zdarzyło kilka takich znajomości raz to ja ją kończyłem, innym razem kobieta, po prostu takie jest życie, szukasz, poznajesz, uczysz się i dokonujesz wyboru. Najważniejsze to być fair wobec siebie i drugiej osoby a nie robić złudną nadzieję. Szanuję kobietę a Ty #!$%@? bo jestes zawiedziony, tyle.