Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pamiętajcie Mirki, nigdy nie popełniajcie tego błędu i nie bądźcie mili dla kobiet. To nie była jakaś karyna czy #p0lka tylko normalna dziewczyna, ułożona z zainteresowaniami, z którą dało się pogadać i pożartować, bez kija w tyłku. Zazwyczaj trzeźwo podchodzę do związków, ale tutaj widziałem, że jest możliwość na zbudowanie czegoś(nie, nie planowałem już imion dzieci).
Nie łudźcie się, że kobietom potrzeba czegoś innego niż bycia chamskim wobec nich i karuzeli emocji.

Jeśli ktoś chce napisać, że miała odwagę to skończyć i nie ciągnąć tego dalej, to dostałem tę wiadomość chwilę po tym jak się rozjechaliśmy, nie powiedziała tego prosto w oczy, równie dobrze mogła napluć mi w twarz. To była lekcja na całe życie, więcej już nikt tak ze mną nie postąpi.
#zwiazki #logikarozowychpaskow #rozowepaski #tinder #badoo #blackpill #redpill #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #600d17ea7298ba000a3b4c2f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Pamiętajcie Mirki, nigdy nie popełn...
źródło: comment_16114724825VyyO1F0BqnUWWHQv69RCg.jpg
  • 95
MętnyOnkolog: @addendum:

Albo po prostu obawiała się z jakiegoś powodu mówić o tym podczas widzenia się.


TAK BARDZO TO

nigdy nie wiadomo czy facet nie jest jebnięty (zwłaszcza jeśli to pierwsze spotkanie) i nie zareaguje agresywnie na odrzucenie go wprost. właśnie dlatego kobietom często łatwo urwać kontakt (ghosting) albo napisać przez internet (chociaż wtedy też muszą się liczyć z możliwością bycia zwymyślaną)

do wykopków, inceli i tzw. nice-guyów nie dociera,
Lolz: tl;dr panna cię zlała bo jesteś za mało przystojny i emocjonujący i jak nie ma od razu na 1 randce u niej motylków w brzuchu albo strumienia z narządów rodnych to panna uznaje że to nie to.

Różowe oczywiście przenigdy nie powiedzą że to o to chodzi, będą ci wciskać bzdury "ehm nie wiem jakoś tak nie czuje tego" "różnimy się" "mamy inne plany na życie" itp. bzdury.

Niestety ale
WolnaAnia: Po prostu masz slaba morde i klasycznie rzucila PR-owe haselko o byciu zbyt milym.

@Micros nikt jej nie bronil samemu zainicjowac.

@dobrzecisiewydaje ze uzyla jezyka dyplomacji to nie znaczy, ze bedziemy to tolerowac, to tak jak jakis kraj co wyraza glebokie zaniepokojenie, rownie dobrze moglby powiedziec, ze ma to w dupie. Chcemy szczerosci, dyplomacje zostawmy dyplomatom, typ jest brzydki i oto chodzilo.

@addendum no mogla powiedziec, ze ma slaba morde.
@AnonimoweMirkoWyznania Nie rozumiem mówienia, że okazało się, że op miał słabą mordę. Przecież na tinderze widziała jaką gość ma twarz. Jakby się jej nie podobała to przesunęłaby w lewo.
Wyglądał inaczej niż na zdjęciach? Mógł nie wstawiać fotek niezgodnych z rzeczywistością.
Laska zachowała się lepiej niż większość "mężczyzn", z którymi się spotykałam.
SamotnaŻona: Bywa, mistrzu. Akceptujesz to i idziesz dalej z swoim życiem. Są ważniejsze kwestie, którymi powinieneś się zająć, niż jakieś nietrwałe z natury relacje z kobietami. Jak tak bardzo Ci zależy, to próbuj dalej. Jestem zwolennikiem psychologii behawioralnej i ewolucyjnej, a behawioryzm mówi jedno: patrz na czyny, a nie słowa. Kobieta mówi jedno, robi drugie, trzecie myśli. Z jednej strony napisała Ci kulturalnie, choć pośrednio, że nic z tego nie będzie.