Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 40
12 194 + 54 = 12 248

Miała być sama szosa i okoliczne pagórki, ale zapomniałem że kawałek trasy będę musiał się przeprawić przez Puszczę Dulowską, jakby nie patrzeć po asfalcie xD Efekt: przemarznięcie, brak czucia w dłoniach, gleba i prawie godzina stracona na sześć kilometrów. A gupi mogłem się wrócić xD
Chociaż to też poznawanie nowych warunków, panowania nad rowerem, więc może nie wyszło tak źle.
No i musiałem ominąć jeden podjazd, bo się ciemno zrobiło.
I jechałem 77 kmh xD

#rowerowyrownik #rower #rowery #triban #wykoptribanclub #szosa #gravel

Wpis dodany za pomocą tego skryptu
guru8 - 12 194 + 54 = 12 248

Miała być sama szosa i okoliczne pagórki, ale zapomni...

źródło: comment_1611437994rTii7cZ9XFa5Nprqh68HYo.jpg

Pobierz
  • 13
@dybligliniaczek: xDDDD Tego to unikam jak mogę, a jak nie mogę to zwalniam żeby nie chlapało xD
@wormwood89: Continental Speed King CX 35c
@staskowsky: A no wiem, #!$%@? jestem xD Fajny lokalny zjazd/podjazd. Drogi czarne, żadnego oblodzenia, więc można poszaleć xD Poza tym jeżdżę na przełajówkach, więc czuję się trochę bezpieczniej xD
@guru8: który konkretnie? bo z tego co widzę po twoich traskach mieszkasz w moich rodzinnych stronach i ciekawi mnie gdzie można się tak rozpędzić :D obstawiam 781 z Płazy w kierunku Wygiełzowa, albo w drugą stronę zjazd z Płazy w kierunku Chrzanowa - zgadłem? :D
@staskowsky: Płaza się zgadza, ale na Wapienniku xD Dodam, tylko że jechałem na najcięższym przełożeniu, a kadencję mi pokazuje ponad 110 xD To jak jesteś z okolic to można zrobić kiedy ustawkę xD
A tą drogą na z Płazy na Wygiełzów (a właściwie z Wygiełzowa na Płazę) to raczej mam szczęście podjeżdzać :)

Tu masz szczegóły jak chcesz sprawdzić xD
@mucher: No akurat blisko domu mam parę fajnych podjazdów, więc na to nie można narzekać
Od Kwaczały, czyli w sensie przez Kamionkę? To oczywiście też zaliczone xD
@pigachu: Hmmm, ale w jakim sensie? Mnie nic nie boli, a ustawione tak a nie inaczej, bo wolę mieć szerzej, a i tak dalej jest za wąsko
@pigachu: To jest tak jak na zdjęciu wygląda ;) Sama lemondka jest nieco do góry ustawiona, a to do wewnątrz jest tak, ze względu żebym łokcie miał ustawione nieco szerzej niż dłonie. Daje mi to trochę stabilności, bo takto dramat, jakby były standardowo zamocowane
@guru8: a szerzej nie da się jej zamontować? Nawet kosztem owijki? Ogólnie to jeśli to jest ten sam model, co kiedyś w decathlonie występował i setkach innych "brandów", to te plastikowe pady to dramat. Gną się jak cholera i to przez nie masz poczucie braku stabilności. Mi się połamały - wymieniłem (same pady) na Profile Design i komfort wzrósł znacząco
@pigachu: Nie no, lemondka cała stalowa, zero plastiku. To jakiś model XLC, który jest jakąś #!$%@?ą xD Tak czy siak przy takim ustawieniu nie jest źle