Wpis z mikrobloga

Czy możliwe, że SSRI zaczęło działać po 3 tygodniach? Byłem na wizycie u #psychiatra, z powodu stanów lękowych. Dostałem citalopram 20mg przy czym przez pierwszy tydzień brałem pół tabletki i doraźnie alprazolam 0,25 mg. Benzo wziąłem tylko 3 razy póki co (zawsze noszę przy sobie na wszelki wypadek), ale tak jak przed wizytą budziłem się rano i ogarniał mnie lęk nie do pokonania, przed wyjściem do roboty sralem 3 razy a jedyne co byłem w stanie zjeść w ciągu dnia to rano serek Danio i wieczorem jakąś zupę, tak teraz czuję się naprawdę dobrze. Brak natarczywych negatywnych myśli, mniejszy poziom stresu. Ogólnie widzę dużą poprawę w samopoczuciu. #ssri #nerwica #depresja #psychiatria
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Potus87: u mnie leci 13 dzień esci i jak narazie jest trochę lepiej, ale niewiem czy to nie przez to że codziennie benzo leci. W każdym razie tak jak przedmówcy ssri działa po co najmniej 2 tygodniach.
  • Odpowiedz
@10129: tak, czułem działanie leku. Tylko wiem, że to uzależnia, więc czasem się brałem tylko jak już było ciężko. Efekt: wyjebka na wszystko, nic nie stresuje, denerwuje, ogólnie brak emocji. Nigdy wcześniej nie brałem benzo,więc może tolerancja nie zwiększona, a że się ostrożnie obchodzę to dawka wystarczająca. Ostatnio byłem u fryzjera i nawet miałem ochotę pogadać, mimo że zawsze siedzę cicho i tylko "dzień dobry", "tak jak zwykle".
  • Odpowiedz
@Potus87: to ciekawe w sumie, ja tego muszę brać 1mg aby działało dobrze. to nie kwestia tolerancji, za pierwszym razem też tyle musiałem bo nie działało przeciwlękowo 0.5mg. 0.25 to jakaś abstrakcja jest
  • Odpowiedz
@Potus87: ja tam to lubię, benzo całkiem przyjemne na odstresowanie ¯\_(ツ)_/¯
yhy, jak ja od 5 latach na psychotropach i końca nie widać ale dzięki xd
nie biorę ssri, ndri mam. ssri mi wyłączają uczucia i motywacje. tylko obojętność zostaje.
  • Odpowiedz
@Potus87 Tak. U większości ludzi SSRI wkręca się po 2-3 tygodniach. Jakie miałeś reakcje na lek? Ziewanie? Zmęczenie? Ja ziewałem chyba z pińcet razy w ciągu dnia i byłem totalnie zmęczony, a nie mogłem spać. Na szczęście wszystko minęło i czuję się zajebiście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zero w--------a, zero stresu, zero presji, tylko pogodny nastrój i w------e na wszystko ( ͡ ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@zbiff: chyba przez to że przez tydzień brałem pół tabletki nie odczułem w sumie specjalnie żadnych skutków ubocznych. Że dwa razy może miałem ból głowy, ale tak to raczej poczułem zdecydowanie poprawę. No może libido trochę spadło.
  • Odpowiedz