Wpis z mikrobloga

@Tylko_Seweryn: @a-lexis: Dokładnie. Na swoim prywatnym telefonie możesz instalować co chcesz. Ja nie byłam w takiej sytuacji, ale dziwię się ludziom, że odbierają połączenia i smsy od jakiś typów i jeszcze wykonują zlecone im zadania :) To się w głowie nie mieści...
  • Odpowiedz
@Tylko_Seweryn: Dziwne określenie "obowiązek" z tego co wiem, to poprostu jak nie będziesz używał tej Apki to wtedy straż miejska/policja częściej Cię odwiedza aby sprawdzić czy jesteś w domu.
  • Odpowiedz
@Jergen: Posiadanie aplikacji a wizyty służb nie maja ze sobą nic wspólnego. Pomimo aplikacji beda wpadać tak czesto jak mieli to zaplanowane tak jakbyś nie mil.
  • Odpowiedz
@Baakedr: Tak, sprawdziłam. Wprowadzili takie zapisy, oczywiście wszystko bezprawne :) Jedynym sensowym wyjściem jest złożenie oświadczenia i wypad. To już chiński reżim...
Słyszę, że ludzie zdjęcia przesyłają, uj wie co oni zrobią z tymi zdjęciami, gdzie RODO? :)

Art. 7e. [Aplikacja Kwarantanna Domowa]
1. Osoba podlegająca na podstawie przepisów o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi obowiązkowej kwarantannie w związku z podejrzeniem zakażenia wirusem SARS-CoV-2 instaluje na swoim
  • Odpowiedz
@Tylko_Seweryn: ja zainstalowałem, zrobiłem jedno zdjęcie, a przez następne 9 dni nic. Wystarczy, że powiesz Sanepidowi, że nie masz możliwości zainstalowania apki to zaznaczają odpowienią rzecz w systemie.
Co śmieszne, obojętnie czy masz apkę czy nie to będzie odwiedzać Cię Policja
  • Odpowiedz