Wpis z mikrobloga

@Jergen: Od dwóch dni jestem na kwarantannie po przylocie, dostałem smsy i telefony od botów żeby zainstalować aplikacje. Nie zainstalowałem, bagiety do drzwi nie przyszły. Jutro wylatuje z kraju, będąc na kwarantannie bo sanepid się nie wyrobił z jej zdjęciem xD wiec spodziewam się cyrków na lotnisku
  • Odpowiedz
@Tylko_Seweryn ta apka to straszne #!$%@?ło. Ja i mój niebieski przechodziliśmy przez to w listopadzie. Mój dostawał zadania o 7-8 rano, a że się do nich nie obudził, niby było notowane w systemie ale nie zginął w Sztumie, a mnie nachodziła policja i ŻW, a zadań zero. Mimo apki na telefonie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tylko_Seweryn: Ja zainstalowałem apke i przez cały czas trwania izolacji, ok 20 dni nikt ani razu nie przyszedł ani nie chciał z apki nic ode mnie
  • Odpowiedz
@UczesanyPedryl wyłącz w aplikacjach google Play services. Przez czas jak będzie wyłączony nie da się nic instalować. Zgodnie z prawdą w tym momencie nie posiadasz urządzenia pozwalającego na instalację aplikacji
  • Odpowiedz
@Jergen jestem na kwarantannie i co kilka dni dzwoni dzielnicowy i pyta czy jestem w mieszkaniu i jak się czuje xD. Potem życzy miłego dnia i znowu ani widu ani słychu. Aplikację miałem ale nie dostałem na nią żadnego zadania (tak samo moja różowa) więc je odinstalowaliśmy
  • Odpowiedz
@Tylko_Seweryn: na izolacji nie musisz mieć, bo I tak w systemie mają, ze jesteś chory.
Na kwarantannie musisz, zgodnie z rozporządzeniami na kiju zmieniającymi ustawę. Jeżeli nie masz smartfona dzwonisz na bagiety/infolinie NFZ i składasz oświadczenie (co sie dzieje jak założysz fałszywe, nie wiem).
Ja miałem 17 dni kwarantanny, na początku olalem ale dostawalem w ciągu dnia kilkanaście smsów tej treści a w końcu zadzwoniła do mnie sraka z NFZ. Zainstalowałem,
  • Odpowiedz