Panowie, jak wam szła jazda już po 25 godzinach C+E ? U mnie pierwszy egzamin w czwartek i wydaje mi się, że raczej nie zdam.. Czasami zdarza się, że najadę na krawężnik, linie ciągłą, albo nie uda mi się parkowanie tyłem. A na ostatnich jazdach to już wgl pomyliłem nawet światła pozycyjne i mijania, że aż instruktor mnie op1erdolił ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#zycietruckera #kierowcazawodowy
#zycietruckera #kierowcazawodowy

Bierz pan