Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki! Kłaniam się wam w imieniu mojego dziadka i zapraszam do #rozdajo .
To właśnie jego zegarek dostanie ktoś z was w sprawiedliwym losowaniu.
Jego oczko w głowie, rzadki "Rare Vintage Citizen 6350-G30241 K" ze skórzanym paskiem w idealnym stanie.
Wg internetu wartość w przedziale cenowym od 500-1000zł.
Proszę więc o zaplusowanie wpisu.

Ale od początku. Jest sprawa. Dziadek od wielu lat, zawsze w okolicach dnia dziadka na swój mały sposób wspiera okoliczne schroniska dla zwierząt. W tym roku nie udało mu się odłożyć żadnej większej kwoty, dlatego poprosił mnie żeby sprzedać jego zegarek, za który będzie chciał kupić trochę węgla i karmę do schronisk.
Postanowiłem trochę go zaskoczyć, jako Mirek z 12 letnim stażem, pierwszy raz prosze was o #wykopefekt
Zegarek otrzyma ktoś z was w drodze losowania. Na zorganizowanej zrzutce każda równowartość dyszki to
jeden dodatkowy los do losowania zegarka, 20zl to 2 losy itd. Podpisujcie się nickiem z Wykopu.
Pokażmy że karma wraca!
Dumnego dziadka z darami wchodzącego do schroniska oczywiście nagram.
Do dzieła! Zwycięzce wylosuję w niedzielę o 19:00.
**Link do zrzutki - https://zrzutka.pl/cj55bk

#zegarki #zegarkiboners
CaRo_ - Mirki i Mirabelki! Kłaniam się wam w imieniu mojego dziadka i zapraszam do #r...

źródło: comment_1610788054Iy4JSAFbyiXrxsDPsLfssM.jpg

Pobierz
  • 153
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 76
@blablabla69: Dziękuję, nie mogę sie doczekac reakcji dziadka jeśli zbiórka się uda. On nic nie wie o zrzutce, nie wierzył że za zegarek może dostac wieksza kwotę
  • Odpowiedz