Wpis z mikrobloga

Mirki, kupiłem swojemu różowemu specjalną ortopedyczną poduszkę dla kobiet w ciąży, by jej trochę ulżyć. A wy jak wspieracie swoje różowe w tych ciężkich dniach?
To nasze pierwsze dziecko i nie mogę się już doczekać aż zostanę ojcem.. tak wiem, wychowam jak swoje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS- nie wiem co wy myślicie, ale dla mnie jeszcze nigdy nie była tak seksowna.

#niebieskiepaski #rozowepaski #ciaza
Pobierz
źródło: comment_1610658069J7MSkwaYS30Gkl55THeNrE.jpg
  • 118
A wy jak wspieracie swoje różowe w tych ciężkich dniach?


@msl23: wybierając gdzie, jak i kiedy będzie poród. To jest zajebiście ważne. Jeśli zapowiada się zdrowy msl23 v2, to może mniej, ale w przypadku jakichkolwiek komplikacji natychmiast dowiesz się o jakościowej różnicy pomiędzy rozpłodniami.
W szczególności, czy na miejscu jest oddział ratunkowy i matki i dziecka, bo inaczej będą rozdzielone. A dla noworodka to super szok jeśli po porodzie zamiast maminego
@umtali jeżeli kobieta sama ma ciemne włosy i tendencję do posiadania mocnego owłosienia, to w ciąży z dużym prawdopodobieństwem tak to będzie wyglądało. Ja naturalnie mam kasztanowe włosy i odkąd jestem w ciąży, włosy rosną mi gęstsze i co najmniej dwa razy szybciej. Do tego pojawiają się w nowych miejscach, jak na przykład na brzuchu.

To totalnie normalne. I nie wiem na ile to zabobon, a na ile faktycznie to jest, podobno