Wpis z mikrobloga

@WybuchowyCzajnik: Sprawę wyjaśniła kiedyś Basia Mostowiak w M jak Miłość, kiedy Marek wypierał się podobieństwa do małego Mateuszka. Basia nakrzyczała na Mareczka, że nikt przecież nie ma na myśli, że syn jest podobny do niego teraz. Wszyscy mówią, że jest podobny do niego z czasów, kiedy był w jego wieku.

PS potwierdzam. Syn mojego kuzyna wygląda identycznie jak mój kuzyn, kiedy miał 2 lata. Mając kuzyna z tamtych czasów w pamięci,
@brakloginuf: wydaje mi sie ze u osób które mają z tego bekę nikt z najbliższej rodziny nie ma dziecka. U mnie jest 6 małych dzieci (od siostry i kuzynek) i naprawdę takie rzeczy widać. Może nie zaraz po urodzeniu, ale u takich 2-3 latków podobieństwa są. Zwłaszcza jak się spędzi trochę więcej czasu z takim dzieciakiem, wtedy to widać. I tak jak ktoś napisał, niekoniecznie chodzi o to ze dziecko jest
@Zgrywajac_twardziela:

Zawsze czułem żenadę słysząc stwierdzenia, że kilkuletni dzieciak jest do kogoś z rodziców podobny


Cóż moj 3 letni syn jest do mnie podobny. Wyglada niemal identycznie ,jak ja w jego wieku. Wiec nie wiem skad Twoja wielce żenada. Po za tym dzieci nie tylko wyglad dziedziczą ,ale takze gesty mimike odruchy. Na przykład ja kicham identycznie jak moj ojciec xD
@arcypatelniagrozy:

Cóż moj 3 letni syn jest do mnie podobny. Wyglada niemal identycznie ,jak ja w jego wieku. Wiec nie wiem skad Twoja wielce żenada.

Sorki, ale jakoś jestem co do tego sceptycznie nastawiony, i mam wrażenie że to raczej takie wmawianie sobie niż rzeczywiste podobieństwo. O dzieciach mojej kuzynki ludzie z rodziny tak samo gadają, że podobne do niej w wieku dziecięcym, tylko że mają ten problem że my z