Wpis z mikrobloga

@xdrcftvgy: Nie interesuje mnie kto zmarł z sarsem bo umierających w zeszłych latach nie testowali masowo pod kątem jakiegokolwiek wirusa/bakterii. Równie dobrze dwa lata temu mogliby robić testy dziadkom na gronkowca/helikobakter i stwierdzić że to są śmiertelne bakterie i zabijają ludzi - najważniejsza jest statystyka zapaleń płuc - czyli podstawowego skutku zarażenia tym wirusem.
  • Odpowiedz
@xdrcftvgy: Mówiło by się pomiędzy ludźmi, że w tym sezonie jest jakaś wyjątkowo złośliwa grypa. Taki jeden znajomy Zbyszek wykitował ale on zawsze miał chore serce, więc to może przez to.
  • Odpowiedz
@Nihas: Nie znam tych stron, wejdź na wykop, zobacz co lata po głównej i zastanów się czy korona czasem nie służy do wprowadzenia zmian na świecie daleko idących, a Wy obsrani wirusem po prostu nie pozwalacie na normalność swoim kablowaniem, strachem i paranoja która media Wam wciskają od roku czasu.
  • Odpowiedz
@Nihas: Dobra, to może inaczej. Nie wydaje Ci się ze coś jest nie tak z tymi obostrzeniami (bo sam widziałem, że się w-------z już na to)? Że tu ewidentnie chodzi o to żeby nam d-----c? Żeby poprzejmowac trochę biznesów? Myślisz że wróci świat z roku 2019? .. Ja sobie dam dużo myślę i analizuje i wnioski mam nie ciekawe.
  • Odpowiedz
@xdrcftvgy: gdyby w mediach była cisza, a Twoi znajomi i sąsiedzi (a może i Ty) zaczęlibyście chorować na jakąś ciężką odmianę grypy, to byś chodził i rozpowiadał, że media i rząd coś przed nami ukrywają. Change my mind ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 55
@xdrcftvgy: No tak bo w Chinach wiadomo, że najpierw media zaczęły o tym pisać, a nie szpitale zaczęły być zapychane przez masę ludzi z tajemniczą chorobą. We Włoszech miejsc w kostnicach i szpitalach też brakowało bo media pisały głupoty xD Żaden lekarz czy osoba pracująca w szpitalu nie ma cienia wątpliwości, że jest epidemia ciężkiej, śmiertelnej choroby, za to wykopowi specjaliści co nie wstają sprzed komputera każą otworzyć oczy xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Nihas: W Polsce ludzie umierają przez upośledzoną służbę zdrowia i paraliż wywołany straszeniem wirusem.
  • Odpowiedz