Wpis z mikrobloga

@ilem: Ja nigdy nie wiem, w którym mam kredyt hipoteczny i muszę sprawdzać kopertę w której mi wysyłają harmonogram :D Byłem swego czasu w PKO i nie byłem w stanie miłej pani powiedzieć, czy to u nich mam kredyt czy gdzieś indziej, patrzyła na mnie jak na dziwaka.

Nie wiem, czemu nie mogę tego zapamiętać, ale od 4 lat ciągle nigdy nie mam pewności, jak ktoś mnie pyta. Nie mam tam
Czyli chyba tylko ja jestem takim dzbanem, że jak chodzi o PKO to mówię, że "trzyliterkowe pekao" xD
@ilem: Ale to nie jest żadne sensowne badanie. Bo omija ludzi, którzy nie są zapoznani z systemem bankowym, bądź mają konto w jednym i im to odpowiada, bądź mają to po prostu gdzieś.

Ja sam przez dłuższy czas nie wiedziałem, że to drugie to jest pekao, bo jedyne reklamy na jakie się natykałem to te głosowe i ciężko skumać, że to inna firma.

Fakt, mogłem zerkać po placówkach bankowych, ale mój
@aett: Kurde jak tak teraz czytam to też bym stwierdził że #!$%@?ęty :D Problem jest w tym, że nie umiem po prostu znaleźć odpowiedniego zapisu dźwiękonaśladowczego. Gdy to mówię albo ktoś tak mówi do mnie to każdy wie o co chodzi
@ilem: Pamiętam do dzisiaj (a swoje lata już mam) jak PKO miało swoje IPO i była wtedy mega nagonka żeby kupować akcję przed debiutem bo łooo panie rosły będo, jak szłem (tak szłem - nie szedłem) do szkoły i stare baby stały w kolejkach przed tym PKO z krową w logo żeby kupić akcje. xD