Wpis z mikrobloga

że beka Cejrowskiego ma sens ( ͡° ͜ʖ ͡°)


beka z Cejrowskiego* - "There was also little evidence that involvement in the women’s movement is shaped by women’s age, marital status, income level, sexual identity, or race." - little evidence oznacza, że nie ma dowodów na korelację. Jedyne jakie wykazano to, że kobiety niepracujące i niżej wyedukowane udzielają się dużo mniej w ruchach feministycznych.
  • Odpowiedz
@SRzeyamlon: >On opisywał że jedna kura, która przejmuje rolę koguta, nie znosi jaj. O czym Ty piszesz, tego nie wiem.

O tym, że na fermach, kury nie żyją wcale w stadach. W naturze jest od 6 do 15 kur na koguta i tak wygląda stado (z tego co kojarzę przynajmniej). Na fermie, nawet jak nie żyją w klatkach i nie srają 'trójkami' to jest ich w opór. Stosując retorykę Cejrowskiego
  • Odpowiedz
proszę o źródło że to nie prawda. Badań nie szukałem, cejrowskiego nie zapytamy na wykopie, ale z moich obserwacji ma rację.


@SRzeyamlon: No nie wiem, mam 25 kur, znoszą one jak szalone nawet 22 jaja dziennie, jest to chyba rasa isa, nie mają koguta, kolega ma zielononóżki z kogutem, 9 kur, niosą mu ze 3 jajka, więc statystycznie gorzej.
Żadna z moich kur nie zachowuje się jak kogut, chodzą swoimi ścieżkami, jak dostaną płatki owsiane to wszystkie lecą je jeść równo, nie widzę tam żadnego przywódcy.
Chyba nie ma
  • Odpowiedz