Wpis z mikrobloga

No jak na takiego głąba to nawet mu wyszło

Z tym, że #!$%@? to nie jest prawda z tymi kurami XD

Jajka w sklepie masz od kur które żyją w stadzie z kogutem? W bardzo małym stopniu
Sam nawet kiedyś miałem kury w domu
  • Odpowiedz
@SRzeyamlon: feministki nie walczą z mężczyznami tylko chcą móc robić co chcą. Co dzuwnego jest w tym że wybierają całe życie a nie kuchnię i kule u nogi w postaci dziecka. Ja nie będę siedzieć w pieluchach i nie wiem czemu miałabym się zdenerwować na stwoerdzenie że feministki mają mniej dzieci. Inteligentne kobiety również więc mamy ciekawą korelację ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rodzicielstwo było zawsze gwozdziem
  • Odpowiedz
Jajka w sklepie masz od kur które żyją w stadzie z kogutem? W bardzo małym stopniu


@bezbek303: On opisywał że jedna kura, która przejmuje rolę koguta, nie znosi jaj. O czym Ty piszesz, tego nie wiem.
  • Odpowiedz
@SRzeyamlon:

https://core.ac.uk/download/pdf/188090718.pdf

https://www.jstor.org/stable/3081818?seq=1


Tu nie ma żadnych statystyk. Pierwsze to opis różnych podejść do tematu braku dzieci na serwisie społecznościowym LiveJournal, a drugie to wywiad z 25 kobietami nieposiadającymi dzieci na temat kobiecości i roli kobiety. Przyznaj się, że nie masz żadnych twardych danych na poparcie swojej hipotezy, tylko po prostu spodobało ci się to, co powiedział Cejrowski na ten temat.
  • Odpowiedz
: proszę o źródło że to nie prawda. Badań nie szukałem, cejrowskiego nie zapytamy na wykopie, ale z moich obserwacji ma rację.


@SRzeyamlon: zgadzam się, z @vogello ,że to piękny fikołek, bo to Cejrowski wysuwa tezę z dupy którą powinno się dać bez problemu poprzeć badaniami, a nie każdy powinien na własną rękę ją sprawdzać. Ale proszę.

Analysis of the 2012 American National Election Survey (N = 1,876) suggests
  • Odpowiedz
feministki nie walczą z mężczyznami tylko chcą móc robić co chcą. Co dzuwnego jest w tym że wybierają całe życie a nie kuchnię i kule u nogi w postaci dziecka


@Faraluch: Kobiety mogą robić "co chcą", nikt Ci nie każde rodzić dzieci. Mimo to feministki walczą, bo nie mogą robić wszystkiego bez konsekwencji.

Rodzicielstwo było zawsze gwozdziem do trumny autonomii kobiety


@Faraluch: Nie. Gwoździem do trumny jest dopiero
  • Odpowiedz
Odnośnie statystyk, jednym z powodów "dobrowolnej bezdzietności" jest feminizm. Uzasadnienie znajdziesz w https://en.wikipedia.org/wiki/Voluntary_childlessness


@SRzeyamlon: zajebisty jesteś, jako "odnośnie statystyk" dotyczącej bezdzietności wśród feministek podałeś link do artykułu na wiki który ma 2 akapity poświęcone feminizmowi, dodatkowo bazujące książce o przemyśleniach jednej babki, żeby było zabawniej, posiadającej trójkę dzieci. Ty wiesz czym w ogóle jest statystyka?

https://www.researchgate.net/publication/247403314_Maternal_Desire_On_Love_Children_and_the_Inner_Life
  • Odpowiedz
Przyznaj się, że nie masz żadnych twardych danych na poparcie swojej hipotezy, tylko po prostu spodobało ci się to, co powiedział Cejrowski na ten temat.


@Leninzone: Nie no stary, obejrzałem film. Pomyślałem że na pewno wysnuł swoje wnioski w oparciu o wieloletnie badania które cytuje więc spoko, wrzucam na naukowy portal wykop pe el aby inni eksperci ocenili( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak na serio -
  • Odpowiedz
Aktywistka feministyczna to rola męska? Tak wynika z tego wywodu xd


@bylo_sobie_zycie: mi się wydaje, że według jego urojeń wszelaka aktywność polityczna i "liderska" jest z założenia biologicznie powiązana z cechami męskimi, w taki sposób, że kobieta która aspiruje do takiej roli staje się facetem, bo inaczej się nie da. Ot prawakoidalne brednie.
  • Odpowiedz
Stary, ja tu heheszki wrzucam, a eksperci mówią żebym research robił bo nie będą śmieszne. Ja wysiadam ¯_(ツ)_/


@SRzeyamlon: a ja od czasu do czasu lubię równać z rzeczywistością tego błazna co to ma w niedziele sklep internetowy nieczynny. Wszelka maść antyszczepionkowców i płaskoziemców pokazała w sposób diametralny, że ignorowanie gadania głupot prowadzi do ich szerzenia, nie marginalizacji. Życzę miłego wieczoru.
  • Odpowiedz
@SRzeyamlon:

A tak na serio - coś zadziwiającego jest, że kobiety które walczą z mężczyznami i rolą kobiety jako matki będą mieć statystycznie mniej dzieci? Serio trzeba badaniami to udowadniać?


Trzeba, jeśli się twierdzi, że jest to statystycznie potwierdzone. A ta definicja feminizmu to z dupy
  • Odpowiedz