Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam pytanie do mireczków z tagów #roksa i #divyzwykopem - ze względu na nowy rok i zbliżające się 30 urodziny oraz tego, że jestem #przegryw który nigdy się nie całował ani nie trzymał za rękę kobiety postanowiłem skorzystać z usług jakiejś pani. Chciałbym zobaczyć jak to jest mieć dziwczynę i z tego powodu myślałem nad umówieniem się na 3 następujące "randki":

1. randka - trzymanie się za rękę i przytulanie
2. randka - całowanie się
3. randka - #seks

Czy takie coś jest w ogóle możliwe? Obawiam się, że to będzie dosyć dziwne jak zadzwonię do roksy i powiem, że chciałbym, żebyśmy się tylko przytulali, albo żeby nauczyła mnie jak się całować? Nie chcę seksu na pierwszym spotkaniu, bo z prawdziwą dziewczyną nigdy bym nie tego nie robił na pierwszym spotkaniu i chciałbym przejść przez poszczególne "etapy znajomości" w rzeczywistej kolejności.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ff32b7b5625a1000ab53583
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 35
@AnonimoweMirkoWyznania: Jest szansa że roksa zapomni o tobie pomiędzy spotkaniami, jak na jakąś dobrą gfe pójdziesz to bez problemu zgodzi się na takie warunki, ogarnięte divy jak nie muszą się ruchać to dla nich plus. Niestety za bardzo się wkręcasz, to będzie problem psychiczny jak sobie ubzdurasz że między wami jest coś więcej. Już tu jeden się w Rudej Kasi z Krakowa zakochał i go zablokowała, bo laska dobrze udaje.

@
Czy takie coś jest w ogóle możliwe?


@AnonimoweMirkoWyznania: dlaczego chcesz to rozbijać aż na 3 osobne spotkania i płacić 3x, a zaruchać tylko raz? To już lepiej ci będzie wziąć np. 2h i w tym czasie wszystko wykonać.

Nie chcę seksu na pierwszym spotkaniu, bo z prawdziwą dziewczyną nigdy bym nie tego nie robił na pierwszym spotkaniu i chciałbym przejść przez poszczególne "etapy znajomości" w rzeczywistej kolejności.


@AnonimoweMirkoWyznania: ale to
#chad wykryty


@TestoDepot: Nie no dziewcze nie pierwszej urody, ale sympatyczne. Nic poważnego. Po tych divach o wyglądzie fitnesek, czy tam innych moich ideałów, czy jakiś słodkich gfe to już nic nie jestem w stanie czuć do kobiet, ciągle myślę że to tylko coś za coś. Zostanę zgorzkniałym samotnym starym dziadem. Ale nie żałuje