Wpis z mikrobloga

@kloner11: Mam powyższe spodnie i zachwycony nimi nie jestem. Pierwsze, że rozmiarówka jest z dupy, przy moich 180 cm XXL są krótkie i odstają przy plecach, przez co może po nich piździć. Druga kwestia, niby mają membranę ale są w wybranych miejscach. Czyli kolana są bez dodatkowej ochrony, poza tym szybko przemakają. Z zimowych spodni jednak wolę Rogelli Artico, które u mnie też szału nie robią, ale są na pewno cieplejsze
@kloner11: @guru8: też je mam, generalnie nie jestem zachwycony, ale w tej cenie "jako tako". Mam grubą dupę i musiałem wziąć XL, które są za to za długie, Lki były dobre na długość, ale za ciasne XD membrany moim zdaniem jest za mało, jak wieje wiatr przy +2-3 stopniach to nawet przy dynamicznym pedałowaniu potrafi pizgać.

Wziąłem, bo nie chciało mi się odsyłać i szukać kolejnych modeli, ale miewałem lepsze
@guru8: @geuze: mam z tymi spodniami podstawowy problem, bo zauważyłem, że są odrobinę zbyt przewiewne w okolicy pęcherza, co jest odczuwalne poniżej 0°C. Zauważyliście coś takiego? Albo to problem tego modelu, albo źle dobrałem rozmiar ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jeśli koledzy tego nie potwierdzą, to moim zdaniem świetne spodnie w stosunku cena/jakość, ale obowiązkowo trzeba je wcześniej przymierzyć. Poza tym całkiem ciepłe (jeździłem -5
@Treki: Wkładka jest faktycznie dobra. Same gacie są nawet ciepłe, ale pod warunkiem że nie pada i nie wieje, ale w takim okresie to raczej rzadkość.
Z tym podwiewaniem brzucha to bardzo prawdopodobne. Wiem, że któreś spodnie tak miały, tylko nie pamiętam które, ale mogę się założyć, że te.
@kloner11: Idealnych nie znajdziesz xD Ale za 50 też nic lepszego nie będziesz mieć, nie są takie złe, ale tu też wychodzi chora rozmiarówka i mała rozciągliwość
@guru8: po testach stwierdzam, że wkładka jest wszyta chyba na chybił trafił- jest bardzo źle wszyta. Spodnie same w sobie są spoko, jedynie odwłok miałem chłodny w resztę ciała było cieplutko (były 2/3 stopnie)
@kloner11: No pampers sam w sobie jest tragiczny, nie wiem co ma na to wpływ, ale dla mnie to i tak jest za cienki. Z tym, że ja te spodnie traktuję jako dojazdowe do pracy, dalej niż trzy kilometry w nich nie pojadę ( ͡° ͜ʖ ͡°)