Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko137
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

2667

Czego nie pokazał Polsat

Spędziłem pół dnia z reporterem Polsatu, aby nagrać interakcje z kierowcami i pokazać, że służby nie działają - możesz zgłaszać, nagrywać i publikować, a potem w losowym momencie pojechać z kamerami w te same miejsca i znowu udokumentować szereg wykroczeń. Niestety, materiały te, z pominięciem kilku

mikrodomel
mikrodomel
mikrodomel
z
youtube.com
dodany: 10.05.2026, 07:02:01
  • #
    konfitura
  • #
    polskiedrogi
  • #
    warszawa
  • 445
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (5)

Kultura pana redaktura z polsatu - wyrzuca niedopalki na chodnik
oink_oink
z youtu.be
  • 221
Chodnik to nie parking. Polska vs UK (YT: Okiem hobbysty)
grajkoo
z youtu.be
  • 34

Komentarze (445)

najlepsze

Am61
Am61
Am61
10.05.2026, 07:43:40 via Wykop
  • 764
No znowu to wstawię, bo to jest kwintesencja tego problemu
Am61 - No znowu to wstawię, bo to jest kwintesencja tego problemu

źródło: 3ec57e3a169cb443f83d60e65cd35fb61f2d1849dcb541de9ad1a8bee45e0159

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

gr0m1t
gr0m1t
10.05.2026, 08:03:03 via Wykop
  • 309
@Am61: Tu warto dodać, dla mniej zorientowanych, że jedni publikują patologiczne zachowania, a drudzy je kreują, bo jeszcze trzy odcinki do końca sezonu.
  • Odpowiedz
zdzichpolspzoo
zdzichpolspzoo
10.05.2026, 08:26:28 via Wykop
  • 198
@Am61: dokładnie. Telewizja ci powie, że patostreamy, które ogląda promil internetu (wykop to bańka), to największe zło, bo upadla się ludzi za 3 złote, wykorzystując ich słabości, by streamerek zarobił z kilka tysięcy złotych. Tymczasem ta sama telewizja upadla i wykorzystuje upośledzonych/potrzebujących ludzi (Ślub od pierwszego wejrzenia, Chłopaki do wzięcia), zarabiając na tym setki tysięcy złotych i pokazując to całej Polsce.
  • Odpowiedz

Endrula83
Endrula83
Endrula83
10.05.2026, 08:30:01 via Wykop
  • 614
Polsat podłożył się tym materiałem. Rozumiem, że lobbowało ku temu szereg znanych ludzi, pewnie Pazurowie szczególnie, ale nikt tam nie ma rozumu i mimo wszystko zaakceptował ten program do puszczenia na wizji? Tyle pieniędzy wydane na marketing, budowanie marki, wiarygodności, a wszystko psu w dupę przez jeden program. Naprawdę mnóstwo ludzi interesuje się tym skandalem polsatowym i weryfikuje swoje poglądy na ten temat. Co za samobój!
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

yebiedienko
yebiedienko
10.05.2026, 08:32:32 via Android
  • 144
@Endrula83 Psu w dupę owszem, ale tylko dla ludzi myślących, których jest znikomy procent w społeczeństwie. Zdecydowana większość to bezmyślna tępa hołota, która daje się bez problemu urabiać w ten sposób, po najmniejszej linii oporu.
  • Odpowiedz
oto_jestem
oto_jestem
oto_jestem
10.05.2026, 08:56:22 via Wykop
  • 48
@kapusta5: jprd, ale masz wschodnią mentalność, żeby nie powiedzieć, że rosyjską.
  • Odpowiedz
KitaxKita
KitaxKita
10.05.2026, 08:46:19 via Wykop
  • 431
pan dziennikarz nasłuchał sie tylu pochwał o Konfiturze od przypadkowych przechodniów (tu nawet od kobiety, której syna potrącił samochód w jednym z nagrywanych miejsc), a później bez żenady bierze udział w takim paszkwilu...
KitaxKita - pan dziennikarz nasłuchał sie tylu pochwał o Konfiturze od przypadkowych ...

źródło: obraz

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

KitaxKita
KitaxKita
10.05.2026, 08:51:05 via Wykop
  • 98
@KitaxKita: Czyli ludzi bez prawa jazdy i bez samochodu.


@epicentrum_chaosu: 1. co to zmienia?
2:
KitaxKita - >@KitaxKita: Czyli ludzi bez prawa jazdy i bez samochodu.

@epicentrum_ch...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
karolisco1
karolisco1
karolisco1
10.05.2026, 08:54:57 via Wykop
  • 104
@epicentrum_chaosu: posiadanie prawa jazdy i samochodu wyklucza sie z bycia pieszym?
  • Odpowiedz

Rapidos
Rapidos
10.05.2026, 07:28:15 via Wykop
  • 318
Na pewno pokazał tego samego dnia, rano, wzruszający wywiad z Sylwią Peretti xD
https://x.com/i/status/2053029989759500788
Rapidos - Na pewno pokazał tego samego dnia, rano, wzruszający wywiad z Sylwią Perett...

źródło: 1000017229

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ordynarny_cham
ordynarny_cham
10.05.2026, 08:14:08 via Wykop
  • 213
@Rapidos: Kto to kupuje? xD
  • Odpowiedz
Rapidos
Rapidos
10.05.2026, 08:21:25 via Wykop
  • 186
@ordynarny_cham: fani szybkiej jazdy po mieście po spożyciu. Z nutką romantyzmu ;)
  • Odpowiedz
piwakk
piwakk
piwakk
10.05.2026, 08:39:24 via Wykop
  • 227
Na FB już się spłakali, że on na tym zarabia.

Polak nie może zdzierżyć, że ktoś inny na tym zarabia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A wystarczyłoby nie odwalać patologii i chłop by nie zarabiał.
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ptq
ptq
ptq
10.05.2026, 12:07:26 via iOS
  • 49
@Benedylbert_Mlekogroszek uzasadnisz? Z mojego punktu widzenia przegania z chodników egoistów myślących tylko o sobie, nagłaśnia problem, co przyczynia się do zwiększenia bezpieczeństwa moich dzieci. Skoro można olewać jazdę po chodniku za 1500zl (3k za recydywę) i 8 punktów, to może pochwalmy ładowanie się na przejazdy kolejowe (podobny mandat) albo propagujmy jazdę na czerwonym świetle, bo to tylko „pińcet” 🤷‍♂️
  • Odpowiedz
SerwerZKartofla
SerwerZKartofla
10.05.2026, 15:48:58 via Android
  • 19
@Benedylbert_Mlekogroszek: srogie piguły milordzie xD
  • Odpowiedz

RuchaczSpychacz
RuchaczSpychacz
10.05.2026, 07:47:24 via Wykop
  • 184
Polsat = dno
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

patryk-wuwuw
patryk-wuwuw
10.05.2026, 08:22:29 via Wykop
  • 176
@RuchaczSpychacz: Ty, oni mają nawet swojego Sołowjowa. XD
patryk-wuwuw - @RuchaczSpychacz: Ty, oni mają nawet swojego Sołowjowa. XD

źródło: 1000064937

Pobierz
  • Odpowiedz
Wolvi666
Wolvi666
10.05.2026, 10:18:34 via Wykop
  • 9
@patryk-wuwuw: Proszę mi tutaj Sołowjowa nie obrażać od pfu Jankowskiego
  • Odpowiedz
opinel
opinel
10.05.2026, 09:22:48 via Wykop
  • 172
26:25
-co roku blisko 20 osób ginie na chodnikach w Polsce, pod samochodami.
-ale nie wszyscy tutaj!

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Am61
Am61
Am61
10.05.2026, 12:18:13 via Wykop
  • 49
@opinel: no i teksty "ja jadę bezpiecznie", "nikogo nie przejechałem", "to są nieliczne przypadki"
  • Odpowiedz
roman_erotoman
roman_erotoman
roman_erotoman
10.05.2026, 08:38:06 via Android
  • 156
Konfitura robi świetną robotę na rzecz polepszania przestrzeni publicznej. a z celebrytami i bananami pokroju Pełczyńskiego jechać do spodu.
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

awful2
awful2
awful2
10.05.2026, 13:57:04 via Wykop
  • 26
@Benedylbert_Mlekogroszek: robi
  • Odpowiedz
awful2
awful2
awful2
10.05.2026, 18:05:42 via Wykop
  • 6
@Benedylbert_Mlekogroszek: tak
  • Odpowiedz
FunnyBou
FunnyBou
10.05.2026, 08:52:50 via Wykop
  • 137
Redaktor oprócz zapytania Samochodozy, czy jest donosicielem, mógł też zapytać, czy jest frajerem, cw€lem i konfidentem. Wtedy mamy komplet z prawilnego więziennego żargonu.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mareksa666
mareksa666
mareksa666
10.05.2026, 09:12:37 via Wykop
  • 31
@FunnyBou: prywatne dziennikarstwo gwarantem bezstronnosci ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
mentari
mentari
10.05.2026, 19:34:06 via Android
  • 13
@FunnyBou: konfiturę, nie samochodozę
  • Odpowiedz
Qurvinox
Qurvinox
10.05.2026, 08:33:06 via Wykop
  • 137
Czekam, aż Maksym założy taką kurtkę, jak tak lubią przepychać się samochodami
Qurvinox - Czekam, aż Maksym założy taką kurtkę, jak tak lubią przepychać się samocho...

źródło: image

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Fazir
Fazir
Fazir
10.05.2026, 13:37:31 via Wykop
  • 9
@Benedylbert_Mlekogroszek: metalowe zderzaki już istnieją
  • Odpowiedz
januszbiznesow
januszbiznesow
10.05.2026, 13:51:29 via Wykop
  • 9
@Benedylbert_Mlekogroszek: O i takich szanuję, dlatego ja się nie bawie w jakieś zgłaszania czy zdjęcia i nagrywanie, lepię od razu karnego kutasa na boczną szybkę. W kieszeni zazwyczaj gaz. W bojówkach "długopis" z ceramicznym kamieniem do tłuczenia szyb, i zazwyczaj jestem z butach safety S5, mocny kop w boczne drzwi skutecznie leczy z patologii. Szyby jeszcze żadnej nie wybiłem, ale wolę mieć niż nie mieć. A policji się nie boję,
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 7
  • Strona 1 z 7
  • >

Hity

tygodnia

Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
3125
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
2711
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
2491
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
2480
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
2052
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #samochodoza
  • #polskiedrogi
  • #stopcham
  • #patologiazmiasta
  • #warszawa
  • #heheszki
  • #polska
  • #samochody
  • #kierowcy
  • #polsat
  • #policja
  • #parkowanie
  • #patologiazewsi
  • #prawo
  • #wroclaw

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking