Wpis z mikrobloga

Ej w ogóle zauważyliście że wykop od jakiegoś czasu z portalu trochę jak reddit, stał się takim nowym jebzdzidy? Dużo śmiesznych obrazków i jakiegoś gownocontentu, mało poważnych dyskusji i jakiejś fajnej rozmowy. Wiem że znajdą się tacy co powiedzą że jestem boomer, ale uwierzcie mi że jak zakładałem tu konto to portal wyglądał zupełnie inaczej. Było więcej ciekawych ludzi, rozwiniętych wątków typu r/AskReddit i w ogóle inby i takich ciekawych akcji.

Za obecny kształt wykopu osobiście winię napływ ludzi z patoatreamów, szczególnie Daniela Magicala.

#przemysleniazdupy #feels #niepopularnaopinia
  • 168
@MackaCthulhu: Smutna prawda mirku ( ͡° ʖ̯ ͡°) Czasami się zbiorę i wypowiem w temacie, w którym uważam że posiadam jakąś wiedzę i w 99% przypadków jest to zderzenie ze ścianą ignorancji. Cokolwiek powiesz to dostaniesz w pysk odpowiedź w której ktoś kwituje cie jakimś durnym wykopowo-slangowym określeniem jak białorycerz, szur czy inne cuda, z których połowy nie rozumiem. Smutny obraz otaczania się murami własnych lęków przed
Ej w ogóle zauważyliście że wykop od jakiegoś czasu z portalu trochę jak reddit


@MackaCthulhu: reddit też ma sporo wad, połowa subredditów to kółka wzajemnej adoracji gdzie moderatorzy rekrutowani ze społeczności mogą #!$%@?ć cię z subreddita za swoje widzimisię bo np. się z nimi nie zgadzasz xD nawet na wykopie moderacja jest lepsza, no ale społeczność trochę mniej #!$%@?
@MackaCthulhu: gościu komentujesz poziom wykopu przewertowałem twoje wpisy i widziałem że sam komentujesz po tagiem #przegryw #kononowicz i #perlapulnocy #blackpill o czym my rozmawiamy wgl XD sam przyczyniasz się do poziomu portalu jesteś aktywnym użytkownikiem więc właśnie z twojego powodu wygląda to tak jak wygląda a później piszesz że ty jesteś inteligentny i hurr durr patrzcie jacy tu debile sami XD
@MackaCthulhu: Zauważyliśmy. Szczerze mówiąc to jeśli chodzi o wykopy, to już nawet nie ma po co tam zaglądać. Sama polityka, piekło mężczyzn (białych) i artykuły sponsorowane.