Wpis z mikrobloga

Ej w ogóle zauważyliście że wykop od jakiegoś czasu z portalu trochę jak reddit, stał się takim nowym jebzdzidy? Dużo śmiesznych obrazków i jakiegoś gownocontentu, mało poważnych dyskusji i jakiejś fajnej rozmowy. Wiem że znajdą się tacy co powiedzą że jestem boomer, ale uwierzcie mi że jak zakładałem tu konto to portal wyglądał zupełnie inaczej. Było więcej ciekawych ludzi, rozwiniętych wątków typu r/AskReddit i w ogóle inby i takich ciekawych akcji.

Za obecny kształt wykopu osobiście winię napływ ludzi z patoatreamów, szczególnie Daniela Magicala.

#przemysleniazdupy #feels #niepopularnaopinia
  • 168
  • Odpowiedz
@MackaCthulhu: Szczegolnie gdy przeglada sie rano to szambo, ze ja bierdole. Same obrazki dla debili od debili, zadnych przemyslen, madrych pytan.

Wlasnie od niedawna mysle aby przejsc na reddit i subreddity ktore mnie interesuja.
  • Odpowiedz
@MackaCthulhu według mnie wykop upadł jak wprowadził mikrobloga i połączył się z jakimś gównoportalem którego nazwy nie pamiętam (polski twitter), wciągając jego użytkowników tutaj.
To na mirko narodziła się największa patola, która powoli wypływała na główną ze znaleziskami. A teraz to jeden wielki ściek.
  • Odpowiedz
@MackaCthulhu a co sie dziwisz? Zainteresowania wykopkow obecnie to patostreamy, patologia, programy typu love island, oraz wyzywanie prawakow i lewaków. Tu juz nie ma miejsca na normalne relacje. Kazdy Cie zwyzywa od p0lek cuckoldow i simpow. A jak chcesz cos pokazać swojego to jesteś atencyjnym sciekiem. Fajny portal polecam ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@MackaCthulhu: nie ma możliwości aby trzymać wysoki poziom kiedy a) granica wejścia praktycznie nie istnieje b) portal jest praktycznie o niczym (albo o wszystkim - jak kto woli) c) jest względnie popularny.
To moje drugie konto, pamiętam lepszy wykop, widzę ogromną tendencje spadkową jeżeli chodzi o jakość contentu i użytkowników, ale wcale mnie to nie dziwi. To naturalna konsekwencja tego, że portal się rozrósł.
  • Odpowiedz
  • 4
@MackaCthulhu Wszystko co najgorsze zaczęło się wraz z patostreamami i Danielem Magicalem. Wówczas na wykop przyszło masę nowych ludzi, starzy użytkownicy ostrzegali wówczas moderację żeby zrobiła z tą patologia porządek ale ważniejsza była ilość a nie jakość użytkowników. Później poszło już z górki, nie było ciekawych treści to zaczęły się wojenki polityczne -nie żeby wcześniej polityki nie było ale inaczej to wyglądało jak obecnie. Działania moderacji też nie pomagają, przyzwolenie na
  • Odpowiedz
Za obecny kształt wykopu osobiście winię napływ ludzi z patoatreamów, szczególnie Daniela Magicala.


@MackaCthulhu: ja osobiście winię moderację oraz administrację serwisu wykop. Dla mnie ewidentnie nie robią nic poza odcinaniem kuponów / zgarniania kasy. Moderacja dodatkowo szkodzi serwisowi, nie stosuje się do własnego regulaminu a jedynie rozstrzyga wszystko wedle swojego uznania.
Nie widzę żadnej aktywności budującej ze strony administracji serwisu.
  • Odpowiedz