Wpis z mikrobloga

Ej w ogóle zauważyliście że wykop od jakiegoś czasu z portalu trochę jak reddit, stał się takim nowym jebzdzidy? Dużo śmiesznych obrazków i jakiegoś gownocontentu, mało poważnych dyskusji i jakiejś fajnej rozmowy. Wiem że znajdą się tacy co powiedzą że jestem boomer, ale uwierzcie mi że jak zakładałem tu konto to portal wyglądał zupełnie inaczej. Było więcej ciekawych ludzi, rozwiniętych wątków typu r/AskReddit i w ogóle inby i takich ciekawych akcji.

Za obecny kształt wykopu osobiście winię napływ ludzi z patoatreamów, szczególnie Daniela Magicala.

#przemysleniazdupy #feels #niepopularnaopinia
  • 168
  • Odpowiedz
@MackaCthulhu: ogólnie w internecie zmienił się typ dyskusji. Ja z wykopu na początku swojego pobytu tutaj pamietam głównie sporo it, ciekawostki, nocną i fojera. Dzisiaj dużo ( mocno przez ostanie lata zradykalizowanej) polityki, wałkowania tych samych memów, przegrywologia ( ͡° ͜ʖ ͡°) i dyskusja na poziomie „daj badania”. Także często szkoda strzępić ryja
  • Odpowiedz
r/AskReddit


@MackaCthulhu: mozesz idealizowac reddita jak tylko chcesz tylko dlaczego wybrales najgorszy sub do tego XD. przeciez jak wejdziesz tam w nowe to wiekszosc pytan polega na "mieliscie seks? jak to jest miec seks? w jakiej okolicznosci mieliscie seks?". ten subreddit i content to jeden wielki mem. wieksze subreddity to taki sam sciek (o ile nie gorszy bo poprawnosc polityczna) co wykop.
  • Odpowiedz
@MackaCthulhu:
Jako osoba z dużym stażem mogę potwierdzić.
Z portalu okołoinformatyczno-technologicznego zamienił się w wylęgarnię patostreamów, gołych bab i #!$%@? politycznych.
Co w sumie bawi, bo pamiętam jak w czasach, kiedy rok miał dwa zera w środku część ludzi narzekało, że poza linuksem, IT i informatyką na portalu nie ma innych treści. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
napływ ludzi z patoatreamów


@MackaCthulhu: a ja widzę po sobie, że ma małolata chciało mi się dyskutować, miałem pomysły, byłem kreatywny, chciałem zmieniać świat, a teraz?

#!$%@?, #!$%@? kogoś obchodzi moje zdanie, #!$%@?, chociaż się pośmieje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MackaCthulhu: Jak ty chcesz powazne dyskusje jak t usięroi od konfederatów i wszelkiej masci szurów- przed chwilą naczytałem się na głównej teorii o tym, że ewolucja to kłamstwo a 100 tysięcy lat temu na Ziemii istniała zaawansowana cywilizacja xD
  • Odpowiedz
@kam966: Wykoparty były po wejściu patostrimów ale już z mniejszym przytupem.

Nie mówiąc o obecnej pandemii i braku spotkań - dlatego interakcję z quality użytkownikami przeniosłam na Discord i polecam te rozwiązanie każdemu.
  • Odpowiedz