Wpis z mikrobloga

Ej w ogóle zauważyliście że wykop od jakiegoś czasu z portalu trochę jak reddit, stał się takim nowym jebzdzidy? Dużo śmiesznych obrazków i jakiegoś gownocontentu, mało poważnych dyskusji i jakiejś fajnej rozmowy. Wiem że znajdą się tacy co powiedzą że jestem boomer, ale uwierzcie mi że jak zakładałem tu konto to portal wyglądał zupełnie inaczej. Było więcej ciekawych ludzi, rozwiniętych wątków typu r/AskReddit i w ogóle inby i takich ciekawych akcji.

Za obecny kształt wykopu osobiście winię napływ ludzi z patoatreamów, szczególnie Daniela Magicala.

#przemysleniazdupy #feels #niepopularnaopinia
  • 168
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Za obecny kształt wykopu osobiście winię napływ ludzi z patoatreamów, szczególnie Daniela Magicala.


@MackaCthulhu: stopniowy upadek wykopu zaczął się jeszcze długo przed tymi całymi magicalami, bo pomału zaczęły wzrastać i radykalizować się przegrywowe tagi i ich teorie, ale jeszcze wtedy siedzieli w swoim gronie i nie obrażali aż tak kobiet i ogólnie ludzi. Teraz jak ma się niepopularne i odmienne zdanie na jakiś temat to nie warto nawet odpowiedzi czytać,
  • Odpowiedz
@MackaCthulhu: Ja juz od jakiegos czasu widzę raczej tendencje spadkowa zamiast poprawy. Ta strona finalnie skończy jako tubka propagandowa bo ludzie ktorum zależy po prostu sie zawiną i nie bedzie nikogo kto daje o to #!$%@?. Taki casus sadistica, ktory tez byl super a teraz praktycznie martwy.
  • Odpowiedz
@MackaCthulhu:

Kiedyś nie było tyle debiliady, bo hehe wszystko musi być XDXd śmieszne. Wydaje mi się, że to pokolenie wychowane na YT. Fala przed którą ostrzegał nas Mr Freeman - żrać, srać, rżać. Sam też zacząłem w tym pływać, bo dyskusja coraz rzadziej ma sens. Napiszą nie zesraj się, XDdd czarnolisto i to by było na tyle. Sam coraz mniej udzielam się merytorycznie (tzn prawie wcale), a coraz częściej, gdy
  • Odpowiedz
Przejrzałam sobie tag przegryw i to jest tragi-komedia. Popłacz jak bardzo żadna cię nie chce, ale grubsze (ale nadal wyglądające normalnie i ładnie) dziewczyny wyzywaj od grubych loch.


@M_C_: stary, ale nazwanie grubej osoby grubą nie jest wyzwiskiem, tak jak nazwanie chudej osoby chudą. KAzdy No chyba, ze ty z tych wrazliwych, dla ktorych nawet slowo murzyn jest obrazliwe, to raczej ratunku juz dla ciebie nie ma
  • Odpowiedz
@MackaCthulhu: nie zapominaj o największej rozrywce wykopków czyli "cyfra od 0 do 9 powie ci kim jesteś"
jakaś ewolucja gówno łańcuszków z fejsa czy naszej klasy, a oni jak małpy za każdym razem się tym podniecają
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@MackaCthulhu:

Za obecny kształt wykopu osobiście winię napływ ludzi z patoatreamów, szczególnie Daniela Magicala.


W sumie jestem tu obecnie 10 lat (to drugie konto) i faktycznie olbrzymi napływ patologii nastąpił w czasie żeru Magicala, to był chyba główny portal jego fanów. Niestety wielu zostało do
  • Odpowiedz
@MackaCthulhu Może nigdy nie był tu poziom wybitny, ale kiedyś przynajmniej dało się to czytać. Teraz mam czasem wrażenie, że czytam sekcję komentarzy na jakimś Onecie czy innym WP. A często arbitralne działania moderacji raczej w zwiększeniu poziomu nie pomagają

@M_C_ Ale zdecyduj się czy grubsze, czy wyglądające normalnie i ładnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MackaCthulhu: myślę, że to też trochę wina mikroblog a, bo ludzie zaczęli pisać swoje przemyślenia, opowiadać o wewnętrznych rozterkach itp. Przed mikroblogiem to tylko komentowało się ciekawe linki na stronie głównej i przegrywy miały mniej pola do popisu.
  • Odpowiedz
@MackaCthulhu: zauważasz tylko napływ patusow ale nie bierzesz pod uwagę odpływu ludzi którzy ten portal tworzyli. Ludzie się starzeją, zmieniają się im priorytety. Przy równej pochyłej w dół tego portalu negowanej przez właścicieli rozsądni ludzie odchodzą sami nie chcąc mieć z tym nic wspólnego i mając chociażby rodziny czy lepsze zainteresowania.
  • Odpowiedz