Wpis z mikrobloga

Ej w ogóle zauważyliście że wykop od jakiegoś czasu z portalu trochę jak reddit, stał się takim nowym jebzdzidy? Dużo śmiesznych obrazków i jakiegoś gownocontentu, mało poważnych dyskusji i jakiejś fajnej rozmowy. Wiem że znajdą się tacy co powiedzą że jestem boomer, ale uwierzcie mi że jak zakładałem tu konto to portal wyglądał zupełnie inaczej. Było więcej ciekawych ludzi, rozwiniętych wątków typu r/AskReddit i w ogóle inby i takich ciekawych akcji.

Za obecny kształt wykopu osobiście winię napływ ludzi z patoatreamów, szczególnie Daniela Magicala.

#przemysleniazdupy #feels #niepopularnaopinia
  • 168
@MackaCthulhu: Poprzednie konto miałem tu od ~2010 do końcówki 2020 roku. Nie uważam, żeby zmieniło się wiele, poza po prostu naturalną wymianą pokoleń. Starsi odeszli, przyszli młodsi. A że nastolatkowie czy młodzi dorośli w 2021 roku są inni niż ci w 2010, to chyba oczywiste.

Ściek pozostaje ściekiem, zmienia się co najwyżej jego skład. Też mam wrażenie, że ciekawego contentu jest coraz mniej. Przeraża mnie popularność patostreamów, fame MMA i innych
przegrywy i obrażanie kobiet


@osaaldona: tu akurat powiedziałbym że jest ziarnko prawdy bo bo daje sobie na to pracują akurat.. nie zgadzasz się? No bo to tak jest w moim mniemaniu.
W takim razie, jak jesteś żyjąca w innym świecie "z tymi kobietami nie wrzuconych do tego samego wora" to chcieliby wszyscy żebyś wrzucała z koleżankami sporo contentu dla zrównoważenia tagów bluepill redpill przegryw tfnogw mizoginia tinder badoo a tych od
@enallage jeżeli szukasz tam azylu na swoje poglądy ideologiczne albo polityczne możesz się spotkać z murem. Ale dla mnie to pierwsze miejsce dzielenia sie swoimi zainteresowaniami, hobby, zajawkami. Miejsce gdzie można zapytać się o coś z najwiekszym zasięgiem w danym temacie. Itd. Itp.
@MackaCthulhu masakra. Mam konto od 12 lat i zastanawiam się czy po prostu dojrzałem czy serio zawsze taki ściek tu był a ja uczestniczyłem w tej karuzeli #!$%@?? Ostatnimi czasy wchodzę w gorące, przewinę kilkanaście wpisów i wyłączam ten syf.
Standardowo wyśmiewanie kobiet (np. zdjęcie kobiety w ciąży i wyśmiewanie że się ruchała, wtf?!), płacze i żale nad sobą że żadna nie chce, ciągły gimboateizm. Przeciez przeglądanie tego contentu ogłupia i przytłacza
@MackaCthulhu: jak z każdą stroną, w pewnym momencie przyszły fale ludzi myślących inaczej i przejęli strone, niestety banalny dostęp do internetu sporo tu pomógł, jak internet mobilny był drogi a stron typu facebook nie było (a przynajmniej nie były tak popularne) to mentalna uganda nie potrafiła z internetu korzystać lub po prostu nie mogła