Wpis z mikrobloga

Morrowind na Androidzie.
Udało mi się kupić kirys wykonany z dreugha w Vivec. Później doczytałem w Google, że to był jeden z dwóch kupców w całej krainie który ma na sprzedaż ową zbroję.
Postanowiłem, że będę kręcić się bardziej na wschodzie Morrowind i przy miastach morskich.

#morrowind #elderscrolls #theelderscrolls #bloodmoon #android #gry #openmw
B.....e - Morrowind na Androidzie. 
Udało mi się kupić kirys wykonany z dreugha w Vi...

źródło: comment_1609591455S5Zd4nMhu8M2vdYxFJTDcp.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Blackfyre: przeszukaj farmę niedaleko Balmory.
Można tam znaleźć sporo dużo wartego sprzętu. Ktoś może nazwę pamięta.
  • Odpowiedz
@Walec: Zawsze grałem bez jakiejkolwiek pomocy Google i forów. Nawet nie pamiętałem, że istnieje jakiś pełzacz-kupiec. Mimo że grałem naprawdę wielokrotnie i spędziłem mnóstwo godzin na grze.
  • Odpowiedz
@Blackfyre: zainstalowane działa. Mam jeszcze pytania
1. czy to normalne, że podczas skakania postać grzęźnie w teksturach? (innymi słowy zamiast bawić się w skakanie lepiej zainwestować w lewitację?)
2. czy zapisy gry z telefonu da się odtworzyć na komputerze?
  • Odpowiedz
@Aerthevizzt:
1. Nie. U mnie normalnie postać skacze i nic się nie dzieje.
2. Wątpię. Wiem, że w odwrotną stronę to nie działa jak należy. Nie testowałem, ale znalazłem trochę takich wątków w internecie. Postaci są na swoim miejscu, ale nie ma żadnej historii, dziennik jest pusty. Pewnie nie wypali. Graj tylko na smartfonie, to świetna rozrywka.
Ja gram na kompletnym luzie, robię co chcę. Dawno nie robię głównych wątków w
  • Odpowiedz
@Blackfyre: Plan mam taki, żeby nadrobić zaległości książkowe, pobawić się w alchemię, eksplorację na świeżym powietrzu (ale z dala od pustynnych burz, ot, żeby oko nacieszyć widokami), zadania poboczne i przynajmniej na początku unikać walki.
  • Odpowiedz