Wpis z mikrobloga

Te kobiety nie mają żadnej realnej wartości, mają tylko urodę i młodość która szybko zniknie. Każda z nich będzie niedługo stara i brzydka i tak trzeba je postrzegać.

Chciał byś spotykać się ze starą brzydką babą której wszystko podajesz na tacy? Mieszkanie, Samochód, utrzymanie co one same były by w stanie osiągnąć.

Chcesz mieć wyzwanie to znajdź kobietę na podobnym poziomie finansowym i społecznym jak ty i się z nią umów.


@
Oczywiście że na żywo bym tak nie zagadał bo na żywo miałbym jakiś kontekst do którego mógłbym się odnieść w jakich okolicznościach ja widzę. Tutaj wybacz nie mam żadnego kontekstu do którego mógłbym się odnieść. Typiara ma tylko zdjęcia nic poza tym.


@CreativePL: to po #!$%@? do niej piszesz, czego się spodziewasz? Ze nagle okaże sie superoczytana i inteligentą?
@NDSS: daj spokój xD niech ginie napisałem w sensie niech #!$%@? (jak bóbr co nie dał się przez ulicę przeprowadzić )aby op się poczuł lepiej :D a ty dorabiasz do tego jakieś wyrzuty i będziesz mnie pouczał że" p0lki to curwy hyhy " daj spokój chłopie
Poza tym serio ? Wystarczy wrzucić fotkę laski z Badoo z nieudana próba rozmowy i z tym że laska raczej nie zainteresowana żeby dziesiątki ludzi
najlepsze, że 90% lasek tak odpisuje, one nie mają w ogóle ochoty rozmawiać, beciaki zniszczyły rynek matrymonialny jak 90% facetów będzie z taką laską kontynuować rozmowę i ją próbować zdobyć to nie ma co się dziwić, że tak traktują potem każdego.

Już nawet nie wspominam, że 95% nie ma żadnej pasji/hobby więc można z nią rozmawiać co najwyżej o tik toku albo plotkować o nowych butach jakiejś gwiazdeczki xd
@CreativePL: mirek #!$%@? ją ( ͡° ͜ʖ ͡°) tez mam takie pary i wbrew temu co piszą niektorzy napisałes normalne pytanie. Człowiek myślący i otwarty odpowie na kazde przywitanie a qrwiska bedą miauczeć że nie odpowiadaja na hej albo ze musisz kupic ksiazke zeby zainteresować atencjuszkę. Ja odpowiadam na kazdą zaczepkę i pytanie ale dzis widocznie trzeba wierszem #!$%@?ć jaśnie pannicy. Poczekaj az odczyta i wypierdziel w
@CreativePL A co się dziwić, jak Ty nie umiesz nawet poprawnie napisać tego, o co chcesz zapytać. Mi jakby dupa tak napisała, to odrazu bym wiedział, że mam doczynienia z butem i nie marnowalbym czasu na pisanie z kimś takim. Dodatkowo, ona może szukać kogoś, kto jest odrobinę kreatywny i spośród wszystkich #!$%@? wypisujący te same regułki napisze coś innego.