Wpis z mikrobloga

@brass:

O typie :D

Znowu niektórzy robią za adwokatów lasek z... tindera, i innych aplikacji randkowych, tłumacząc ich rzekomo skomplikowane decyzje.

Zacznijmy od tego, że osoba inteligentna, jest w stanie odpowiedzieć na każdą zaczepkę. I wcale nie musi do tego wkładać wiele więcej wysiłku, niż osoba, która taką rozmowę rozpoczęła. Sugerujesz, że jedyną opcją na kontynuacje rozmowy OP'a, było wysłanie zbywającej wiadomości lub tworzenie elaboratów?

Noo... chyba nie.

Temat nie wymaga
@Thorrand:

Znowu niektórzy robią za adwokatów lasek z... tindera, i innych aplikacji randkowych, tłumacząc ich rzekomo skomplikowane decyzje.

Jeśli robię za jakichś adwokatów to sztuki prowadzenia rozmowy. Sztuki zanikającej najwyraźniej. Jest dla mnie kompletnie nieistotne czy zagajana jest laska z tindera, ksiądz czy nocny stróż.

Zacznijmy od tego, że osoba inteligentna, jest w stanie odpowiedzieć na każdą zaczepkę. I wcale nie musi do tego wkładać wiele więcej wysiłku, niż osoba, która
@brass:

Jeśli robię za jakichś adwokatów to sztuki prowadzenia rozmowy. Sztuki zanikającej najwyraźniej. Jest dla mnie kompletnie nieistotne czy zagajana jest laska z tindera, ksiądz czy nocny stróż.


Taak, rozumiem twój tok myślenia - powiedzmy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale czy aby na pewno konsekwentny? Od każdego człowieka, z którym wchodzisz w... jakąkolwiek interakcje - nieważne, czy będzie to dupa na tinderze, kasjerka, czy... robotnik budowalny, oczekujesz
Ale czy aby na pewno konsekwentny? Od każdego człowieka, z którym wchodzisz w... jakąkolwiek interakcje - nieważne, czy będzie to dupa na tinderze, kasjerka, czy... robotnik budowalny, oczekujesz nienagannych manier, higieny, prowadzenia rozmowy / dyskusji akademickiej?


@Thorrand:
Nic nie oczekuję od nikogo. Wyłącznie od siebie. Szczególnie jeśli to ja zagajam rozmowę.
Jeśli rozmowa mi z jakichś powodów nie odpowiada to ją kończę.

Niestety, (czy ci się to podoba, czy nie) często
@brass:

Liczyłem, że również odpowiesz mi na to pytanie:

Dopuszczasz oczywiście możliwość, że się mylisz? Dopuszczasz w ogóle kiedykolwiek taką możliwość?


Bo tak się składa, że się pomyliłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°) Celowo nie wytknąłem ci tego w poprzednim wpisie, bo od razu wiedziałem z jakim typem człowieka mam do czynienia.

Sugeruję że ja bym odpowiedział tak jak ta dziewczyna. Tak odpowie prawdopodobnie większość pytanych, poza tymi