Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wiciu89: no w takim sensie to jo, chciałem tylko uświadomić tych co czytają, że nic to nie da bo ma na jego miejsce stu spermiarzy i to jest przykre(,)
  • Odpowiedz
@CreativePL Zgadzam się z @jmuhha, czasem to samo zdanie ale sparafrazowane lub ze zmienionym jednym wyrazem potrafi zrobić różnicę. Jeżeli jaja Cię mocno nie cisną to poeksperymentuj sobie i zobacz co działa. Tylko pozostań sobą bo udawanie kogoś tez nie ma sensu.

Niestety są też betony i jak wystąpiła taka sytuacja jak powyżej to nie oddawaj frustracji kontrolę nad sobą tylko usuń parę i swipuj dalej.

Ja nic w
  • Odpowiedz
@CreativePL: XXI wiek a naiwniacy dalej korzystają z internetowych aplikacji randkowych, które z samego założenie obniżają ich szanse w przeciwieństwie do podejścia do laski i zagadania w prawdziwym życiu.
  • Odpowiedz
no tak w czasie covidu najlepiej na dyske pojsc


@wiem_wszystko: kolejne z dupy miejsce. Nie wiem czy wiesz, ale na tego typu apkach jest więcej facetów niż kobiet, do tych kobiet codziennie pisze setki facetów (w ogóle szok, że miałeś farta i ci odpisała przy takim nakładzie wiadomości jaki dostaje).
J.....y - > no tak w czasie covidu najlepiej na dyske pojsc

@wiem_wszystko: kolejn...
  • Odpowiedz