Wpis z mikrobloga

@CreativePL:

stop-getting-all-your-music-from-tiktok bad


ale to nie tak, znałem je jak jeszcze były niszowe a dopiero później stały się popularne przez tik-toka xD
  • Odpowiedz
@smacznyy: jak by @CreativePL był w jej typie, to by inaczej pisała. Ma już swojego księcia, więc pozostałych orbiterów trzyma na bezpiecznym dystansie.
W razie, jak chad z niej zrezygnuje, to ma kolejkę chłopców gotowych na pisanie xD

@CreativePL: swoją drogą, popracuj nad ortografią, bo te spacje przed znakami interpunkcyjnymi lub ich brak mega razi w oczy ( _)
  • Odpowiedz
@jmuhha: o tak, książeczki jak wyrywać dupeczki. Bo zwykle pytanie zadane księżniczce uraga jej godności. Trzeba jak zwierzęta, jak ptaki w jakiejś dzungli amazonskiej, pajacować godzinami, by ta wielmoznie odpisała więcej jak jednym słowem. Miałem okres w tym roku gdy próbowałem, ale po dniu czy dwóch "rozmowy" człowiek wciąż nie wiedział co druga strona studiuje czy pracuje, co lubi wypić albo co lubi porobić w wolnym czasie itd.
  • Odpowiedz
Jak ja się cieszę że usunąłem konto na tym gów.nach rodzaju badoo i tinder. Pajacowanie przed tymi księżniczkami było tam jeszcze gorsze niż w realu. W ogóle teraz, w powodzi spermiarstwa, białorycerstwa i atencyjnych p0lek szukanie partnerki to torturowanie się na własne życzenie. Nawet jeśli jakimś cudem uda się nawiązać bliższą relację to i tak milion wymagań, fochy itp. A idźcie w p...u z tymi związkami, lepiej już być samemu całe życie.
  • Odpowiedz
@CreativePL: XXI wiek a naiwniacy dalej korzystają z internetowych aplikacji randkowych, które z samego założenie obniżają ich szanse w przeciwieństwie do podejścia do laski i zagadania w prawdziwym życiu.


@Jestembogaty: XD
To bait? Ma zagadywać losowe dziewczyny na ulicy?
  • Odpowiedz
@CreativePL: Zastanawiam się co laska ma w głowie i jakoś nie potrafię zrozumieć. Nie wiem na jakiej zasadzie działa to badoo, ale może coś kliknela przez przypadek i was dopasowało? Ale wtedy nie wiem po co wgl odpisywać.
Wiec druga hipoteza: może akurat była zajęta, ale to tez mogła odpisać później albo po prostu napisac ze nie ma czasu. A może miałeś się bardziej postarać a nie tam pytać o
  • Odpowiedz
@CreativePL: ogólnie te apki to jest syf tylko do ruchania XD
Plus masz pełno atencyjnych dup, alternatywek i jakiś jebnietych. Osobiście wam powiem, ze bardziej wartościowe foczki poznałem na imprezach techno xD Jak szukacie związku to nie na tinderach, bo ta apka służy do ruchania
  • Odpowiedz
@Cierniostwor: No a jak kiedyś ludzie się poznawali? Może nie na ulicy, ale przez wspólnych znajomych itp. Chociaż wielu podeszło do zupełnie obcych dziewczyn w pociągu czy na ulicy. Na portalach randkowych przeciętna kobieta ma codziennie setki wiadomości, trzeba być giga-ultra-chadem, żeby się przez to przebić.
  • Odpowiedz
napisałeś do niej jak jakiś wujo ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Tomasztom: a niby co ma napisać?? Przecież dobrze napisał. Typiara jest mentalną spierd*liną i tyle. Maskara jakie te dupy w tych czasach są wyemancypowane -.-
  • Odpowiedz
Ale co to są za #!$%@? umysłowe?


@smacznyy:
To ludzie zagajający rozmowy otwartymi pytaniami i oczekujący produkowania się rozmówcy, albo zadający pytania na które odpowiedzi nic im nie dadzą w kontekście poznania danej osoby i/lub poprowadzenia danej rozmowy.
To ludzie, którzy rozmawiając nie mówią nic o sobie tylko zadają pytania.

To wreszcie ludzie, którym wydaje się, że to wszyscy dookoła są "be".
  • Odpowiedz