Wpis z mikrobloga

@CreativePL: Te kobiety nie mają żadnej realnej wartości, mają tylko urodę i młodość która szybko zniknie. Każda z nich będzie niedługo stara i brzydka i tak trzeba je postrzegać.

Chciał byś spotykać się ze starą brzydką babą której wszystko podajesz na tacy? Mieszkanie, Samochód, utrzymanie co one same były by w stanie osiągnąć.

Chcesz mieć wyzwanie to znajdź kobietę na podobnym poziomie finansowym i społecznym jak ty i się z
  • Odpowiedz
@CreativePL: Wydaje się być śliczną atrakcyjną dziewczyną.. zdajesz sobie sprawę ile dostaje dziennie podobnych wiadomości? Najpewniej w skali atrakcyjności OP plasuje się w dolnej 5 a jej skrzynka jest pełna cynamonowych modeli z reklam gaci.

I tak dobrze że cokolwiek odpisała. Niestety, życie dziewczyn na portalach randkowych to jak kąpiel pszczoły w miodzie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@CreativePL: jak ja się ciesze że nie bawię się w to gówno.. tylko się wkurzasz. Tak jak w tym przypadku tracisz ten czas na napisanie dostajesz takie coś i kasujesz dopasowanie.. i tak w koło wojtek.
  • Odpowiedz
@cppguy: Zaraz cię husarz zgłosi do moderacji + odpisze ci, że ciebie trzeba leczyć na głowę, bo na nogi już za późno. Nieumiejącego pisać husarza, cesarza podrywu nie przegadasz, odpuść. Niech zdycha.
  • Odpowiedz
  • 87
@Exxan oczywiscie że cię zgłosiłem toksyczny typie. Na podstawie tego że przywitałem się jak człowiek i zapytałem jak mijają święta, bo księżniczka nie miała nic w opisie wysnułeś tezę że jestem spermiarzem, przegrywam , husarzem i gram w wiedźmina oraz cyberpunka. Oraz #!$%@? się że mam PL w nicku xD

Sfrustrowany, toksyczny typ z ciebie. Takich zgłaszam.
  • Odpowiedz
@CreativePL: też by mi się nie chciało odpowiadać na to. Rozmowa a szczególnie jej początek to ma być przyjemny flirt, a nie ściana tekstu. Gdybys jeszcze poprzestał na pytaniu o święta jako punkt zaczepienia to ok, ale walnąłes jeszcze na samym wstępie o pracę i naukę. Nie bronie takich odpowiedzi, ale postaw się w sytuacji gdy poznajesz kogoś na żywo, stoicie obok siebie i i nagle mówisz. No cześć, jak
  • Odpowiedz
  • 17
@Oknonapodworze podrywanie w necie a na żywo to dwie różne sprawy. Oczywiście że na żywo bym tak nie zagadał bo na żywo miałbym jakiś kontekst do którego mógłbym się odnieść w jakich okolicznościach ja widzę. Tutaj wybacz nie mam żadnego kontekstu do którego mógłbym się odnieść. Typiara ma tylko zdjęcia nic poza tym.
  • Odpowiedz
@CreativePL: Na jej miejscu też bym zlał gościa, który stawia spację przed znakiem zapytania, a po przecinku nie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz