Wpis z mikrobloga

Pozdr.


@lampard80: to wygląda jak zaawansowany algorytm oceny zainteresowania, na końcu współczynnik zainteresowania był bliski zeru, więc algorytm wybrał zakończenie rozmowy
  • Odpowiedz
@wiem_wszystko: wiadomość typu hej co tam- spoko -ok gdyby mi pisało codziennie 20 dziewczyn z takimi tekstami tez by mi się nie chciało odpisywać. Na szczęście już nie mam tego problemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@CreativePL: Na początku też się spinałem o takie coś, ale z czasem zrozumiałem, że laska po prostu daje ci w ten sposób do zrozumienia, że nie jest zainteresowana i tyle. Nie ma w tym nic złego, bo i ty też od razu wiesz na czym stoisz i sprawa jest jasna w kilka minut. Zainteresowana laska nie ma problemów z podtrzymywaniem rozmowy, a nawet sama napisze. Możecie jej napisać te "hej"
  • Odpowiedz
@CreativePL:

Mam takie dynamiczne Julki i inne Jowity w kręgu znajomych i one wcale nie szukają tam facetów na seks, bo równie dobrze mogą pójść do klubu i znaleźć takiego szybciej niż na tinderze (tak, covid wiem). One wchodzą na te portale randkowe z nudów. Podpromują instagrama, snapa, #!$%@? co, poprzeglądają wiadomości bo może znalazł się jakiś pajac co będzie ją zabawiał i umilał jej czas, ale one nie szukają
  • Odpowiedz
@CreativePL: spuczucie jak #!$%@?, po takich wpisach aż mam feelsy jak z byłą potrafiłem ukręcić temat z byle gówna żeby pozniej przejść do jakichś konkretów
w skrócie trafiłeś na typiare która nie jest tobą zainteresowana
po iluś laskach spotkałem taką, która sama inicjowala rozmowy, spotkania i telefony to doszlo do mnie że po prostu tamte poprzednie mialy mnie w dupie (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
A potem stary jak ten cały wasz czad ją zapłodni, porzuci to zacznie szukać tego "spokojnego ułożonego" na tatuśka dla jej bękarta ( ͡º ͜ʖ͡º)


@smacznyy: Nie zacznie. Nawet takie nie wychodzą z inicjatywą podrywu i mają wymagania takie same jak przed zapyleniem.
  • Odpowiedz