Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 408
Jaki ja #!$%@? mialem ryj 8 lat temu XD

I pomyśleć że już wtedy udało się wyrywać kobiety i być w kilku związkach. I to nie z brzydkimi XD

#przegryw jest w waszych głowach, gdybym sie naczytał teraz wykopu z takim ryjem to nigdy bym nie mial nawet ani jednej dziewczyny.

Z doświadczenia wam powiem, ze na kobiety działaja najlepiej dwie rzeczy

1. Wszechstronność czyli zawsze musicie mieć temat o czymś pogadać z dziewczynami, zawsze choć trochę liznąć tematu z różnych dziedzin

2. Umiejętność zaadoptowania sie do sytuacji w której jesteście

Reszta to sprawa drugorzędna, bo nawet mialem znajomych z lepszymi ryjami, wysportowanych itp a nawet oni nie potrafili zaruchac XD

Także przestańcie obwiniać wszystkich innych o niepowodzenie a zacznijcie robić nowe rzeczy i sie ich uczyć. Te mityczne wychodzenie z komfortu wcale nie jest glupie. Powiem wam że działa.

Ale nasralem tekst, ze az sam ciężko rozumiem co napisałem, ale mam to gdzieś XD

#podrywajzwykopem #pokazmorde
Pobierz Damianowski - Jaki ja #!$%@? mialem ryj 8 lat temu XD

I pomyśleć że już wtedy udało ...
źródło: comment_1609154740WJkR0EAvl6U3rTOiYLFTA5.jpg
  • 95
@Damianowski: Nie byłeś brzydki, normiku. Wyglądałeś jak typowy normik Seba, który chodził się #!$%@?ć za Jagiellonię Białystok, a spory % loszek w naszym nadwiślańskim chlewiku lubi taki typ facetów. Powiedz Przemcelowi, albo temu gościowi ze zdjęcia, że "przegryw siedzi tylko w głowie".
Pobierz WachamSpoconeBilencjeJackaKrzynowka - @Damianowski: Nie byłeś brzydki, normiku. Wyglą...
źródło: comment_1609174941vinRLQuf7CrOLFLArNNYa0.jpg
@Damianowski: Tylko widzisz. Incele to nie tylko ludzie z brzydkim ryjem, są nawet wśród nich ładni, tzw mental incel. Problemem jest głównie wychowanie w dysfunkcyjnej rodzinie, zaburzenia rozwoju (Asperger itp). Przez to jeszcze dochodzi słaba edukacja i brak kolegów w czasie nastoletnim, co dodatkowo pogłębia ich stan.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Damianowski: wrzuciłeś foto pewnie z czasu jak w imię zakładu #!$%@? się na łyso w wieku 19 lat będąc dynamicznym typem

@Shatter: akurat byłem wtedy w związku z fryzjerką która nie potrafiła ścinać, więc chodziłem łysy XD