Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 408
Jaki ja #!$%@? mialem ryj 8 lat temu XD

I pomyśleć że już wtedy udało się wyrywać kobiety i być w kilku związkach. I to nie z brzydkimi XD

#przegryw jest w waszych głowach, gdybym sie naczytał teraz wykopu z takim ryjem to nigdy bym nie mial nawet ani jednej dziewczyny.

Z doświadczenia wam powiem, ze na kobiety działaja najlepiej dwie rzeczy

1. Wszechstronność czyli zawsze musicie mieć temat o czymś pogadać z dziewczynami, zawsze choć trochę liznąć tematu z różnych dziedzin

2. Umiejętność zaadoptowania sie do sytuacji w której jesteście

Reszta to sprawa drugorzędna, bo nawet mialem znajomych z lepszymi ryjami, wysportowanych itp a nawet oni nie potrafili zaruchac XD

Także przestańcie obwiniać wszystkich innych o niepowodzenie a zacznijcie robić nowe rzeczy i sie ich uczyć. Te mityczne wychodzenie z komfortu wcale nie jest glupie. Powiem wam że działa.

Ale nasralem tekst, ze az sam ciężko rozumiem co napisałem, ale mam to gdzieś XD

#podrywajzwykopem #pokazmorde
Damianowski - Jaki ja #!$%@? mialem ryj 8 lat temu XD

I pomyśleć że już wtedy udało ...

źródło: comment_1609154740WJkR0EAvl6U3rTOiYLFTA5.jpg

Pobierz
  • 95
via Wykop Mobilny (Android)
  • 86
@Damianowski: nadal miałeś mordę jak normik, nie wiem czego to ma dowodzić

@spocony_smierdziel: możesz mi podać przykład jak wygląda nienormik? Ktoś gruby? Brzydki? Niie wiem #!$%@? wykopek? Bo jak czytam wykop to wszyscy w okół to normiki, tylko nie osoba która pisze ze inni to normiki, bo wiadomo że wykopek to wybitna jednostka XD
Wystarczy, że w szkole ktoś Cię gnębi albo masz gównianych rodziców i jest duża szansa, że wylądujesz na tagu.


@niebieskieniebo: w domu się nie przelewało, było co jeść, ale mieszkanie w dwóch malutkich pokojach razem z babka, matka i siostrą nie było jakieś ekskluzywne. Ojca nawet nie widziałem jak skończyłem 6 lat. Może i inni mają gorzej, ja za kolorowo też nie miałem. A w szkole jak to w szkole. W
@Damianowski: jaki seba na fotce. XD Zresztą nie walcz z przegrywami bo zasięgi robisz. Mi wpisy na tagu przegryw kiedyś wlazły na łeb (chociaż ja jestem ten słynny failed normie). Te wszystkie blackpille dotyczą może jakiegoś procenta ludzkości, a i to nie do końca bo nagle proaborcjoniści wstawiają zdjęcia zdeformowanych genetycznie osób które się rozmnażają i żyją w związkach. Jak odpuściłem sobie wykop na dłuższy czas, zacząłem szukać sobie hobby, zmieniłem