Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 408
Jaki ja #!$%@? mialem ryj 8 lat temu XD

I pomyśleć że już wtedy udało się wyrywać kobiety i być w kilku związkach. I to nie z brzydkimi XD

#przegryw jest w waszych głowach, gdybym sie naczytał teraz wykopu z takim ryjem to nigdy bym nie mial nawet ani jednej dziewczyny.

Z doświadczenia wam powiem, ze na kobiety działaja najlepiej dwie rzeczy

1. Wszechstronność czyli zawsze musicie mieć temat o czymś pogadać z dziewczynami, zawsze choć trochę liznąć tematu z różnych dziedzin

2. Umiejętność zaadoptowania sie do sytuacji w której jesteście

Reszta to sprawa drugorzędna, bo nawet mialem znajomych z lepszymi ryjami, wysportowanych itp a nawet oni nie potrafili zaruchac XD

Także przestańcie obwiniać wszystkich innych o niepowodzenie a zacznijcie robić nowe rzeczy i sie ich uczyć. Te mityczne wychodzenie z komfortu wcale nie jest glupie. Powiem wam że działa.

Ale nasralem tekst, ze az sam ciężko rozumiem co napisałem, ale mam to gdzieś XD

#podrywajzwykopem #pokazmorde
Pobierz Damianowski - Jaki ja #!$%@? mialem ryj 8 lat temu XD

I pomyśleć że już wtedy udało ...
źródło: comment_1609154740WJkR0EAvl6U3rTOiYLFTA5.jpg
  • 95
po pierwsze primo, masz więcej niż 180 cm, po drugie to 8 lat temu przed tinderami i wyzwoleniem seksualnym było w chuuuuuj łatwiej


@kamilek98PL: nie mam nawet 180 XD Czy łatwiej było? Nie wiem, mi tak samo, właściwiwie może i trudniej, ale z racji tego, że wyjechałem do miasta w którym nikogo nie znałem. Pamiętam, że używałem badoo, żeby kogoś poznać, ale więcej ciekawszych relacji poznałem na mieście.
@Damianowski: Dobra, ale przestan walic vodke, bo to intelektualnie niehigieniczne i bardziej zbliza cie do obrazu polaka robaka niz polaka godnego nasladowania. Cala reszta spoko i fajny wpis.