Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 408
Jaki ja #!$%@? mialem ryj 8 lat temu XD

I pomyśleć że już wtedy udało się wyrywać kobiety i być w kilku związkach. I to nie z brzydkimi XD

#przegryw jest w waszych głowach, gdybym sie naczytał teraz wykopu z takim ryjem to nigdy bym nie mial nawet ani jednej dziewczyny.

Z doświadczenia wam powiem, ze na kobiety działaja najlepiej dwie rzeczy

1. Wszechstronność czyli zawsze musicie mieć temat o czymś pogadać z dziewczynami, zawsze choć trochę liznąć tematu z różnych dziedzin

2. Umiejętność zaadoptowania sie do sytuacji w której jesteście

Reszta to sprawa drugorzędna, bo nawet mialem znajomych z lepszymi ryjami, wysportowanych itp a nawet oni nie potrafili zaruchac XD

Także przestańcie obwiniać wszystkich innych o niepowodzenie a zacznijcie robić nowe rzeczy i sie ich uczyć. Te mityczne wychodzenie z komfortu wcale nie jest glupie. Powiem wam że działa.

Ale nasralem tekst, ze az sam ciężko rozumiem co napisałem, ale mam to gdzieś XD

#podrywajzwykopem #pokazmorde
Pobierz Damianowski - Jaki ja #!$%@? mialem ryj 8 lat temu XD

I pomyśleć że już wtedy udało ...
źródło: comment_1609154740WJkR0EAvl6U3rTOiYLFTA5.jpg
  • 95
1. Wszechstronność czyli zawsze musicie mieć temat o czymś pogadać z dziewczynami, zawsze choć trochę liznąć tematu z różnych dziedzin


@Damianowski: czyli lizanie dupy i udawanie, że o czymś masz pojęcie, ale tak naprawdę nie masz. Nie przeskoczysz pewnych barier i zupełnie innych pasji, czy zainteresowań. Nie ma takiej opcji.
Zwyczajnie grałeś kogoś kim nie jesteś. Nie ma w tym nic złego, o ile to jedna impreza i chęć przeruchania towaru.
@Reiter: w jaki sposób adaptacja do sytuacji jest lizaniem tyłka? normalna sprawa że jak jesteś między wronami to kraczesz by przeżyć. Może to i ukrywa prawdziwe ja i ego, ale priorytet chęci przeżycia przez dostosowanie się jest grubo nad kompasem moralnym i uczciwością
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Damianowski: dobra #!$%@?, dawaj na piwo ( ͡° ͜ʖ ͡°) psycholog wymięka w niektórych przypadkach a ty chcesz zmienić światopogląd ludzi z tagu przegryw zdjęciem? Wyglądasz tu jak typowy Seba, który nie stroni od marihuanen, ale i tak ci napiszą że jesteś 300/10
w jaki sposób adaptacja do sytuacji jest lizaniem tyłka? normalna sprawa że jak jesteś między wronami to kraczesz by przeżyć. Może to i ukrywa prawdziwe ja i ego, ale priorytet chęci przeżycia przez dostosowanie się jest grubo nad kompasem moralnym i uczciwością


@KingaM: on nie walczył o życie, tylko o ruchanie. Ruchanie nie jest warte zaprzestania bycia uczciwym, czy porzucenia swojej moralności (no chyba, że jej nie ma).
@Damianowski ryj masz chyba gorszy od mojego, a ja sam przystojniakiem nie jestem... Ale się raczej zgadzam z założeniami - są one mocno uproszczone, ale zasadniczo poprawne. W moim 30 letnim przeszło zyciu było trochę kobiet i nie przypominam sobie żebym kiedykolwiek cokolwiek ugrał 'na mordę' bo po prostu ryj mam obiektywnie średni. Ugrywałem za to sporo na charakter, bycie oczytanym, stąpającym swoimi ścieżkami, 'innym' niż rówieśnicy z liceum czy studiów.
Wyrywałem