Wpis z mikrobloga

Ile moglibyście zapłacić miesięcznie za dostęp do facebooka + messengera w formie abonamentu max?

W 2021 mają wejść drobne opłaty, więc warto zrobić stały przelew.

Dodatkowo w cenie abonamentu ma zostać utrzymana możliwość logowania z facebooka do różnych serwisów. Co ciekawe to opcja, która sprawiła, że facebook stał się tak popularny. Takiej opcji nie miała m.in nasza-klasa, o2, wp czy wrzuta.


#facebook
Pobierz jmuhha - Ile moglibyście zapłacić miesięcznie za dostęp do facebooka + messengera w f...
źródło: comment_16090674700te2iVMPZT5Wjc1WxARYxC.jpg

Waszym zdaniem

  • 5zł 62.3% (1070)
  • 10 zł 10.0% (172)
  • 15 zł 2.3% (40)
  • 20 zł 3.4% (59)
  • wiecej niz 20 zł 21.9% (376)

Oddanych głosów: 1717

  • 177
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@jmuhha: czemu wszyscy chcą kontaktu ze znajomymi, darmowej chmury zdjęć za darmo? Taka opłata nie dość, że poprawiłaby usługi, to zwiększyłaby konkurencyjność facebooka.

@jmuhha: XDD dobre. Kontakt zapewnia sam internet / operator GSM.
Chmura zdjęć? Niech się zapisują w telefonie, #!$%@? mam. Jakie usługi by poprawiła? Filmy w końcu przesyłały by się lepsze niż 480p?
Ale tutaj się zesrał i. Korzystanie z FB będzie darmowe. To co Facebook włączy w abonament to pewnie ta platforma do grania, streaming i brak reklam. I jeszcze to #!$%@? że pójdą na WhatsApp. No #!$%@? tak od Facebooka do Facebooka. Myślenie na poziomie IQ 200
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@jmuhha: do logowań używam konta google. Fb to takie gówno, że jak tam wchodze to co chwilę na głównej mam jakieś zrzutki i inne gówna. Bez messengera byłbym w stanie żyć, bo pisze tam z kilkoma osobami więc mogę się przerzucić na inny komunikator
Moim zdaniem 0zl, zbierają moje dane i handlują nimi na lewo i prawo, wszędzie wrzucają reklamy i jeszcze im mało? Gdybym miał pewność, ze moje dane są bezpieczne, to mógłbym zapłacić te 20 zł (a nawet 30 jeśli usuwałoby to reklamy), ale nie mam, wiec nie jestem skłonny płacić za ich usługi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@jmuhha: xD bardzo muricańskie myślenie - wszystko niech będzie subskrypcją. Potem jeszcze tylko "super tania karta kredytowa" i cyk, nie płacz że na koncie na czerwono, bo ppo odliczeniu subskrypcji na netflixa, hbo, spotify, facebooka i #!$%@? oraz rachunków, zostaje ci się komfortowe -230 złotych do wydania.

Do tego magicznie przestało się opłacać, co nie? Bo pewno główny argument to "SEMRWERY KOSZTUJO". Jakby opychanie danych na lewo i prawo magicznie przestało