Wpis z mikrobloga

Ile moglibyście zapłacić miesięcznie za dostęp do facebooka + messengera w formie abonamentu max?

W 2021 mają wejść drobne opłaty, więc warto zrobić stały przelew.

Dodatkowo w cenie abonamentu ma zostać utrzymana możliwość logowania z facebooka do różnych serwisów. Co ciekawe to opcja, która sprawiła, że facebook stał się tak popularny. Takiej opcji nie miała m.in nasza-klasa, o2, wp czy wrzuta.


#facebook
jmuhha - Ile moglibyście zapłacić miesięcznie za dostęp do facebooka + messengera w f...

źródło: comment_16090674700te2iVMPZT5Wjc1WxARYxC.jpg

Pobierz

Waszym zdaniem

  • 5zł 62.3% (1071)
  • 10 zł 10.0% (172)
  • 15 zł 2.3% (40)
  • 20 zł 3.4% (59)
  • wiecej niz 20 zł 21.9% (376)

Oddanych głosów: 1718

  • 177
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jmuhha: myślę że spokojnie z 500zl bym zapłacił, przeglądanie FB i śledzenie życia ludzi których nie widziałem od lat jest jedną z najważniejszych rzeczy w moim życiu.


@Andi129: też lubiłem, ale boty srejsbuka mi usunęli konto bez ostrzeżenia a teraz nie dodam znajomych z którymi się nie widziałem 10 lat
  • Odpowiedz
Osobiście konto na fb usunąłem kilka lat temu by po tygodniu ponownie je założyć ale tylko i wyłącznie z drugiego powodu który napisałeś czyli trzymam te konto by łatwiej i szybciej zalogować się do jakiś gowno serwisów gdzie normalnie musiałbym zakładać tam konto. I w sumie to chyba tyle? Z messengera nie korzystam bo większość idzie poprzez whatsaup.
  • Odpowiedz
@jmuhha: wcale ( ͡º ͜ʖ͡º) Korzystam bo muszę - jest kilka grup na FB, które nie mają już za bardzo żywych alternatyw w postci for internetowych. Messengera używam tylko dlatego, że wielu znajomych jest upartych na ten komunikator, a chciałbym mieć z nimi kontakt.
  • Odpowiedz
czemu wszyscy chcą kontaktu ze znajomymi, darmowej chmury zdjęć za darmo? Taka opłata nie dość, że poprawiłaby usługi, to zwiększyłaby konkurencyjność facebooka.


@jmuhha: bo na fb już nie ma kompletnie nic ciekawego, 99% kontentu produkuje garstka dzbanów których mam w znajomych a wartościowi znajomi od lat żadnego zdjęcia tam nie dodali
  • Odpowiedz
@jmuhha: moim zdaniem powinni wprowadzić opłaty za korzystanie z facebooka. Byłaby dobra wymówka do niekorzystania z tego. Ja mam facebooka tylko dlatego, że są tam jakieś uczelniane grupy itp. Ale po studiach gdy już to nie będzie mi potrzebne to opuszczam fb. To jest ściek reklam i bzdur, a do tego chodzi jak g---o. Jak z tego korzystam to mam wrażenie, że portal ten tworzą wyłącznie stażyści i testują wszystko
  • Odpowiedz
  • 0
@jmuhha komunikatorów nie brakuje, zarówno na telefony jak i na komputery. Do wrzucania zdjęć jest teraz instagram, a jak za ten każą płacić to zaraz znajdzie się coś innego. Przed fb popularne były fora i fajnie by było jakby wrócily, ja żałuję, że już nie są tak popularne, bo wyszukiwanie niektórych rzeczy w Google było łatwiejsze.
Podsumowując - niech wprowadzą opłaty, ludzie znajdą inne alternatywy.
  • Odpowiedz