Wpis z mikrobloga

Ile moglibyście zapłacić miesięcznie za dostęp do facebooka + messengera w formie abonamentu max?

W 2021 mają wejść drobne opłaty, więc warto zrobić stały przelew.

Dodatkowo w cenie abonamentu ma zostać utrzymana możliwość logowania z facebooka do różnych serwisów. Co ciekawe to opcja, która sprawiła, że facebook stał się tak popularny. Takiej opcji nie miała m.in nasza-klasa, o2, wp czy wrzuta.


#facebook
jmuhha - Ile moglibyście zapłacić miesięcznie za dostęp do facebooka + messengera w f...

źródło: comment_16090674700te2iVMPZT5Wjc1WxARYxC.jpg

Pobierz

Waszym zdaniem

  • 5zł 62.3% (1071)
  • 10 zł 10.0% (172)
  • 15 zł 2.3% (40)
  • 20 zł 3.4% (59)
  • wiecej niz 20 zł 21.9% (376)

Oddanych głosów: 1718

  • 177
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czemu wszyscy chcą kontaktu ze znajomymi, darmowej chmury zdjęć za darmo? .


odpowiedz

@jmuhha: skoro to takie nieopłacalne teraz to skąd Facebook ma te wszystkie dolary? Paaanie, 10 lat dopłacam do tego biznesu ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@jmuhha: uważam że na FB powinien być abonament w wysokości 19.99/ms. Za dobry produkt się płaci. A FB takim produktem jest. Z wielką przyjemnością bym zobaczył jak lemingi by kasowali konto jeden za drugim.
  • Odpowiedz
@jmuhha 0, korzystam tylko, bo muszę, ja bym się chętnie przeniósł z YouTube na bitchute, z mess na inny komunikator i z FB na jakieś blockchainowe social media, które prowadzi ktoś z RiGCzem
  • Odpowiedz
@jmuhha: w przypadku ewentualnych oplat raczej bylbym sklonny zrezygnować z facebooka. Mam tam raczej zbior fp i grup, ktore sobie czytam, ale rownie dobrze moge wchodzic bezposrednio na interesujace mnie portale. Gorzej z messengerem, bo juz 90% wiadomości wymieniam tam, sporadycznie IG i SMS.
  • Odpowiedz
@jmuhha: ja również mógłbym im zapłacić okrągłe zero. FB na swoje dane usunąłem już parę lat temu, teraz mam fake-konto (+ na kompie Facebook Container) właśnie do Messengera. I gdyby zaczęli żądać opłaty to nie ma problemu, mam parę innych komunikatorów, przeniósłbym moją konwersację grupową której głównie używam na inną platformę, większość ludzi siedzi na Messie z przyzwyczajenia ale nie ma on jakiejś specjalnej przewagi nad konkurencją, za to aplikacja
  • Odpowiedz
@jmuhha: jak poprawią aplikacje messenger tak żeby można tam było cokolwiek znaleźć w konwersacjach i naprawią wersje przeglądarkową facebooka tak żeby nie trzeba było mieć 64gb RAMu w DDR4 żeby ta ich strona s---------a nie ścinała to może będzie to wartę jakiejkolwiek subskrypcji. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jmuhha: Nie zapłacę ani grosza. Fejsbuk zbiera potężną ilość informacji, a ja mam jeszcze za to płacić XD. Podobnie z darmowymi zdjęciami w Google, uczą algorytmy na moich fotach, a mam jeszcze za to bulić. Niech się p------ą XD.
  • Odpowiedz