Wpis z mikrobloga

Właśnie NFZ zaczął rozsyłać " te wielkie pieniądze " czyli dodatek Covidowy dla pracowników bezpośrednio zajmująch się covidem działających w szpitalach II i III poziomu.
W mediach hurr duur jakie to pieniądze, ogromna kwoty 100% dodatkowej pensji - niestety rzeczywistość jest zgoła odmienna - większość dyrektorów Januszów kazała ewidencjonować czas przebywania ( minutowo ! ) na tzw. czerwonej strefie i na podstawie tego wyznaczano dodatek covidowy od strony szpitala - Szpital dostawał od NFZ 100% dodatkowego przeciętnego wynagrodzenia takiego pracownika, a sam wypłacał ewidencjonowany dodatek - #!$%@?#@#@ w najczystszej postaci...

I tak się żyje w tym kartonowym państewku....
#zalesie #koronawirus #polska #bekazpisu #januszebiznesu
Bartoxik - Właśnie NFZ zaczął rozsyłać " te wielkie pieniądze " czyli dodatek Covidow...

źródło: comment_1608713525Ozcb9TVFKfWkp8M6rTzkVG.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PossessedPriest: Ale taki przekaz już szedł. Najpierw bili brawo wraz z (hatfu) Szumowińskim, potem pluli w twarz. Nihil novi.
@Bartoxik: Graniczymy ze sobą, Łódź, nieusprawiedliwiona nieobecność za kilka dni "kwarantanny" (która okazała się nie być kwarantanną oficjalną a jedynie zaleceniem samoizolacji od szpitalnej sanitarki) które samodzielnie trzeba było odkręcać z ludźmi z kadr. Oddział niecovidowy, dodatków brak mimo ogromu pacjentów dodatnich.
  • Odpowiedz
@Bartoxik: a co mnie to #!$%@? obchodzi. Kazdemu jest ciezko. Juz mam dosc tego wiecznego jojdania rolnikow, lekarzy, kasjerek, gornikow. Normalnie jak ci robota nie pasuje to kazdy inny czlowiek szuka innej, sam wybrales swoj zawod i wiedziales jakie sa zarobki i warunki pracy. Ciekawe ze nigdy nie widzialem uzalania sie i strajkow pracownikow biurowych, produkcyjnych, magazynierow itd bo jak komus nie pasuje robota to ja zmienia i rynek sam
  • Odpowiedz
@Bartoxik: z tego co się orientuję, coraz więcej opinii prawnych mówi, że jeżeli szpital nie zgłosi do nfz lub zabierze hajs z dodatku, to można iść do sądu a szpital ma potem wypłacic wszystko z własnego hajsu.
póki co u mnie jeszcze w ogóle nie było żadnych dodatków...
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bartoxik: przecież taki typowy Mati na hali magazynowej normalnej firmy dostaje znacznie większą premie wydajnościowa w miesiącu pomijając już czy podstaw to najniższa czy nie. Państwo z dykty i z gówna
  • Odpowiedz