Wpis z mikrobloga

Jesteś zerem. Obyś zdechła na ulicy, a wtedy ludzie powinni szczać na twoje zwłoki. Z okazji świąt życzę ci śmierci rodziców.


@qwerss: Za taki komentarz to mam nadzieje że Ciebie ktoś dojedzie i napluje Ci w pysk. Zachowała sie niemiło i nie szanuje ani troche ale w takim razie jak zachowałeś sie Ty? Poważnie? Czy Ty #!$%@? normalny jesteś? Życzenie komuś śmierci? Zastanów sie sfrustrowany dzieciaku jak w porównaniu do niej
@t4ko @SarahC: Mówicie tak jakby ona nie wiadomo co wysłała w paczce, poza tym afera jest o to, że kłamie że używane, a nie używane...

W ogóle śmieszy mnie boldupienie o prezenty czy to w rl czy tutaj. #!$%@?, ile wy macie lat? Przecież sama idea prezentów nie polega na tym, żeby dostać nie wiadomo co, bo wiadomo, że najlepsze rzeczy to te, które się kupuje sobie samemu. To, że ktoś
@EmiliaByun: trzymaj się tam! Naprawdę bardzo przykro mi, że wylała się na Ciebie tak olbrzymia fala hejtu :((
Odnośnie danych, tutaj całkowicie rozumiem Twoje obawy, czytam te komentarze i niestety IQ populacji osób komentujących ten wpis oraz inteligencja emocjonalana osyculują wokół zera.

Są święta, nie wiem, ilu katolików komentuje agresywnie, ale brawo dla Was! Milosc do bliźniego w pigułce!

Jasne sama uważam, że mogłaś może trochę delikatniej potraktować tego Mirka od
@SarahC: Przecież ona do skrobaczki nic nie ma, wysyłający ją wysłał bo sie żaliła w jakimś wpisie na mirko że musiała zdrapywać lód kartą z biedronki. Wolisz kartą czy skrobaczką? Chodziło o (nie)używany koc, wade lampki i pojazd po wyrobach, to ostatnie mnie też by dość mocno uraziło bo zazwyczaj wkłada sie w to sporo czasu i serca tym bardziej że były robione przez wysyłającego z własnoręcznie uprawianych papryk. Imo można