Wpis z mikrobloga

@Shyvana Nie uważasz że grillowanie odbiorcy paczki jako organizator troszkę psuje atmosferę całej akcji? #!$%@?, zdarzają się dzbany, ale chyba organizatorzy akcji powinni starać się uciąć temat, żeby wykopaka dalej tworzyła wokół siebie taką przyjemną i unikalną - dla tego coraz większego ścieku jakim staje się wykop - atmosferę, niż żeby ludzie potem wspominali - uuu, w zeszłym roku fajnie się jedną głupia #!$%@?ę zbluzgało, ciekawe kogo w tym roku będziemy.
@Dziambelll odnośnie Twojego marzenia:

@Wielki_Wladca_Wypoku: ja to bym chętnie zobaczył paczkę którą ona wysłała swojej osobie ;) Mam nadzieję, że ktoś sie nią pochwali


Mireczek @Szukam_loszki był 4 dni temu zadowolony z paczki:
https://www.wykop.pl/wpis/54272895/no-i-paczka-dotarla-i-do-mnie-%CA%96-jestem-bardzo-zad/

@Kapitalis
@PyraPrzeznaczenia
@franaa
@Mia900
@Shyvana
@CzosenWan Moim zdaniem nie. Nawet sama wykopaka wpisała na stronie, że


Nigdy nie możesz być pewnym, że nie trafisz na gbura i niewdzięcznika, nie tylko w wykopace, ale też w prywatnym życiu. Nie chce bronić zachowania mirabelki, ale smutno się robi, gdy fajna akcja mająca na celu szerzenie takiej przyjemnej świątecznej atmosfery zmienia się w publiczny lincz, bo ktoś okazał się głupkiem. A udział w tym linczu bierze udział sam organizator, w
Pobierz Danicen - @CzosenWan Moim zdaniem nie. Nawet sama wykopaka wpisała na stronie, że
SPO...
źródło: comment_1608429806cdavu67cwvfFdJRLOZaesv.jpg