Wpis z mikrobloga

były groźby


@carving85: To żadne groźby, a jeśli już, to w stylu: "Jeśli zaatakujesz mnie nożem, to się będę broniła". To czy Mirek po aferze zamierzał ją atakować/ujawniać dane, to sprawa drugorzędna, nie mogła o tym wiedzieć, więc wspomnieć o obronie można.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Shyvana: Fajjna z ciebie organizatorka, taka podżegająca do kolejnej gównoburzy. Jeżeli ktoś z was ujawni moje dane, a macie do nich dostęp jako organizatorzy, nie odpuszczę tej sprawy i spotkamy się w sądzie.


Mimo, że @EmiliaByun zachowała się jak ostatni burak to uważam, że tutaj ma rację. Wydaje mi się, że uczestnictwo @Shyvana w całej dramie powinno się ograniczyć do próby załagodzenia konfliktui i wyjaśnienia sytuacji, a nie dolewania oliwy do
@EmiliaByun: jezu, babo, czemu ty się tak na wszystkich rzucasz? Każdy ma w dupie kim jesteś.
Choćbym nie wiem jak #!$%@? prezent dostała, to po pierwsze: organizatorzy go zaakceptowali, a po drugie ktoś się postarał. Mniej lub bardziej, nie ważne. Spakował paczkę, napisał list i wysłał. To już wymagało trochę wysiłku.
Jak można naskoczyć tak, na zupełnie obcego człowieka, bo się dostało nie taki prezent jak się chciało (