Wpis z mikrobloga

@saakaszi mnie śmieszy, że nawet jeśli byłaby to prawda, to co dowodzi ten dwuminutowy filmik? Ktoś ją tam przedrzeźnia i to jest wielki dowód na to jacy Niemcy są źli i okropni? xD
  • Odpowiedz
@saakaszi: nic się #!$%@? nie zmieniło od czasów listy rozdziału uchodźców, kartki z drukarki neuropka. Jacy to są debile.... wykopią wszystko co zgodne z ich #!$%@? światopoglądem
  • Odpowiedz
@saakaszi: jeśli ktoś wyściubił nos z Polski i był w Niemczech i UK to już na pierwszy rzut oka widzi że to nie są Niemcy. klimatu wysp nie da się nie odróżniać - nawet gdyby szyldy nie były po angielsku. architektura jest dość specyficzna i odmienna od niemieckiej architektury prezdmieść czy tym bardziej małych miasteczek.

natomiast nie dziwi mnie to co się dzieje. ludzie są tak zaślepieni swoimi poglądami, że wszystko
  • Odpowiedz
Ktoś ją tam przedrzeźnia i to jest wielki dowód na to jacy Niemcy są źli i okropni


@normalny08: no w pewnym momencie się prawie popłakała, więc chyba jednak coś jest nie tak, a przynajmniej z twoją oceną sytuacji.
  • Odpowiedz
pierwsze nagranie jest z anglii, drugie jest z oktober fest z niemczech i jeszcze jedno tez jest z niemieckich ulic. Wykopek ktory to wrzucil po prostu nie pomyslal za duzo, ale nie widze tutaj manipulacji a jedynie niewiedze
  • Odpowiedz
@LCK91: wytłumacz mi dlaczego jestem zaślepiony? i dlaczego widzę to co chcę widzieć? bo ja mam wrażenie, że mam dość krytyczny stosunek do rzeczywistości.

pokaż mi też gdzie ja rozkręcam jakąkolwiek aferę - bedę wdzięczny.

ja odnsiłem się do jakichś kadrów w fimie, ale to co widać wklejone po lewej i prawej we wpisie. proszę nie przypisuj mi komentarzy jakich nie napisałem, ok?
  • Odpowiedz
@LCK91: tak, odnoszę się tylko do wpisu tutaj. mieszkałem w kilku różnych krajach, na kilku kontynentach i to nauczyło mnie jednego - nigdzie nie jest idealnie. nie ma kraju, w którym wszyscy są dobrzy i mili. zakładanie z góry że "w Niemczech coś ne może się wydarzyć" jest głupie samo z siebie.

jedyna różnica jest taka, że w pewnych krajach jakieś zachowania są bardziej tolerowane a w innych nie. są takie,
  • Odpowiedz