Wpis z mikrobloga

@MuchomorSromotnikowy To zależy. Mi same obliczenia i rysunki techniczne zajęły tydzień, ale teoria to faktycznie chwila. Nie wiem po co wałkować całe książki skoro wujek google ma wszystko łącznie z najważniejszymi informacjami/pdfami właśnie z tych książek żeby literatura się zgadzała bo zazwyczaj od faktycznej zawartości merytorycznej właśnie spis książek się liczy dla promotora i reszty ferajny
@MuchomorSromotnikowy: Na inżynierce miałem stosunkową prostą aplikację na Androida, troszkę wykorzystania czujników oraz baz danych. Dla kogoś kto się tym wcześniej bawil - bardzo proste. Opisanie tego też niezgorsze, bo obliczeń bardzo mało, spora część pracy to schematy, Na dobrą sprawę to i tak za dużo lania wody jak na rozmiar aplikacji.

Na magisterkę wziąłem już coś dużo bardziej skomplikowanego, ale czy było warto? Na pewno pożyję troszkę krócej na tym
@Ptak_Kiwi: @Karling: @Ortheon: No jakby pracować całe dnie nad tym to się zgodzę że czasami można takie coś w 3 tygodnie śmignąć. Mój projekt jest np. strasznie obszerny i sama koncepcja i research zajęły mi dobry miesiąc, potem ze dwa tygodnie obliczeń samych żeby dojść do CAD i dopiero teraz zaczynam symulacje numeryczne i CFD. Jeszcze pewnie z kilka tygodni mi zejdzie na samo dokończenie projektu, a co dopiero
@MuchomorSromotnikowy: Brzmi troszkę jak moja magisterka, porwałem się na temat głębokich sieci neuronowych i samo ogarnięcie teorii zajeło mi sporo czasu - fajne wyzwanie, ale czy jest sens tak dużo czasu na to poświęcać? Teraz pewnie bym wziął coś z tematu który już znam, jednak ciężko po pracy zmusić się do pisania :P

U mnie jedyny plus magisterki jest taki, że mama jest zadowolona :D
@Karling: mordo, 75 stron napisane w 3 dni bo się trochę #!$%@?łem z tematem xD Kończyłem studia na początku 2014. Całe szczęście miałem trochę zrzutów ekranu z pomiarów i z aplikacji które zrobiłem i napisałem, natomiast to i tak jest koło 50 stron tekstu, wzorów itp. Nie dygaj, dasz radę ( ͡° ͜ʖ ͡°)