Wpis z mikrobloga

@Magnolia-Fan: to kafeteria rozumiem to obala, bo tam jest na odwrót?
Ludzie lubią cisnąć po innych grupach, nawet lewaki wypokowe zarzucają choćby Bosakowi że jest homo, agresywna retoryka po prostu się sprzedaje. To już wolę szczerą radosną twórczość wypokowiczów, niż ludzi którzy piszą "minorities, women, gays good" i mają się za jakąś rebelię z dobrym sercem bo cisną po cisnących. Wzajemnego ciśnięcia nigdy się nie zwalczy.
@suluf: one chcą światem rządzić, a nawet se #!$%@? tablicy rejestracyjnej z ramki nie umieją wyciągnąć xD szedłem dziś do sklepu po żarełko i podlatuje do mnie taka typowa wypisz wymaluj juleczka ze starą i pyta czy im tablic nie wyciągnę bo nie umieją... (jak tylko trochę się przybliżyłem to ze zwykłego wyrazu twarzy zaraz zmienił się na grymas obrzydzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) tak sobie
nawet lewaki wypokowe zarzucają choćby Bosakowi że jest homo


@Usmiech_Niebios: Ludzie piszący takie rzeczy naprawdę myślą, że neuropki uważają homoseksualizm jako zarzut? Nie zauważyłeś, że chodzi o zarzucanie kryptogejostwa, a co za tym idzie hipokryzji? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To już wolę szczerą radosną twórczość wypokowiczów, niż ludzi którzy piszą "minorities, women, gays good" i mają się za jakąś rebelię z dobrym sercem bo cisną po cisnących.
Nie zauważyłeś, że chodzi o zarzucanie kryptogejostwa, a co za tym idzie hipokryzji? ( ͡° ͜ʖ ͡)


@ziumbalapl: nie - chodzi o to żeby komuś #!$%@?ć. Patrz przykład inceli. Oni zresztą też najeżdżają na innych - ale bez płaszczyka tolerancji. Więc są bardziej szczerzy od Ciebie.

Wniosek jest prosty - trzeba dążyć do tego, żeby takiego mizoginistyczne pier****ty były uważane za żenadę, żeby ludziom było głupio ich używać.
nie - chodzi o to żeby komuś #!$%@?ć. Patrz przykład inceli. Oni zresztą też najeżdżają na innych - ale bez płaszczyka tolerancji.


@Usmiech_Niebios: Ja nikogo nie atakuje pierwszy, jeśli coś mam do środowiska inceli, to to, że są niesamowicie toksyczni - prosty przykład - komentujesz seksizm na wykopie, albo popierasz protesty kobiet (nie mylić ze Strajkiem Kobiet), co widać po chwili? Nazywanie kukoldem, albo białorycerzem. Co z tego, że uważają, że
Ja nikogo nie atakuje pierwszy


@ziumbalapl: jak każdy na świecie. Ciężko znaleźć kogoś kto atakował pierwszy. Wszyscy byli atakowani przez starszych i silniejszych. Co z tego? Jakbyś nie atakował - byłbym pod wrażeniem. Ale każdy dziś wierzy że jego strona jest słabsza.

. Co z tego, że uważają, że są skrzywdzeni, skoro sami robią chlew i są agresywni?

To samo można napisać o Strajku Kobiet. Albo nawet o protestach. Ale tego
jak każdy na świecie. Ciężko znaleźć kogoś kto atakował pierwszy. Wszyscy byli atakowani przez starszych i silniejszych. Co z tego? Jakbyś nie atakował - byłbym pod wrażeniem. Ale każdy dziś wierzy że jego strona jest słabsza.


@Usmiech_Niebios: To fajnie, ale mijasz się z tematem. Nie jest ważne kto atakuje pierwszy, tylko to, że środowiska przegrywów robią to stale i są zaskoczeni tym, że otoczenie reaguje.

To samo można napisać o Strajku